Met de Jumbo Legpuzzel Disney Frozen II van 80 stukjes kunnen jongens en meisjes vanaf 4 jaar urenlang plezier beleven. De puzzelstukjes zijn gemaakt van karton en hebben een kleurrijke multicolor afbeelding van het geliefde personage Disney Frozen. Met 80 stukjes is deze legpuzzel een uitdagende activiteit voor kinderen tot 8 jaar.
De verpakking weegt slechts 0.24 kg en heeft afmetingen van 185 mm breedte, 43 mm hoogte en 186 mm lengte. Deze legpuzzel heeft het puzzelthema van Walt Disney. Bij het spelen met deze puzzel worden geen betaalde diensten, internetverbinding of specifieke apps gevraagd. Het is puur speelgoed dat kinderen stimuleert om hun motorische en cognitieve vaardigheden te ontwikkelen.
Zowel ouders als kinderen zullen genieten van het speelplezier en de educatieve waarde van deze legpuzzel van Disney Frozen. Met de CE markering en de veiligheidswaarschuwingen is het een verantwoorde keuze voor kinderen. De afmetingen van het product zelf zijn 170 mm breed en 2 cm hoog.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Jumbo Legpuzzel Disney Frozen Ii 80 Stukjes kopen voor de prijs van € 24,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Jumbo Legpuzzel Disney Frozen Ii 80 Stukjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Jumbo Legpuzzel Disney Frozen Ii 80 Stukjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 20,95 voor Jumbo Legpuzzel Disney Frozen Ii 80 Stukjes is gemeten op 28-05-2025. De hoogste prijs was € 798,70 op 12-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 777,75. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Jumbo |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.24 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 80 |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00055264 |
Character
| Personage | Disney Frozen |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Januari |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 170 mm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Puzzelthema | Walt Disney |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 185 mm |
| Verpakking hoogte | 43 mm |
| Verpakking lengte | 186 mm |
EAN
| EAN | 8710126197462 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Jumbo Legpuzzel Disney Frozen Ii 80 Stukjes aankoopt