Jan van Haasteren Het dorp van de Kerstman 1000 stukjes - Legpuzzel
- EAN: 8710126200759
- Categorie(n): Legpuzzel
Prijs doorgegeven op : 16-05-2026 05:54:07 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek het betoverende "Het dorp van de Kerstman" met deze 1000-delige legpuzzel van Jan van Haasteren. Laat je onderdompelen in de feestelijke sfeer terwijl je stukje voor stukje het kerstdorp in elkaar puzzelt. De levendige en gedetailleerde illustraties zorgen voor urenlang puzzelplezier voor het hele gezin.
De legpuzzel is gemaakt van hoogwaardig karton en de stukjes zijn nauwkeurig gesneden voor een perfecte pasvorm. Dankzij de unieke stijl van Jan van Haasteren zitten er talloze grappige details en verrassende elementen in de puzzel, waardoor het leggen van de stukjes een avontuur op zich wordt. Laat je verrassen door de humor en creativiteit van deze Nederlandse kunstenaar.
Met een formaat van 68 x 49 centimeter wordt de puzzel "Het dorp van de Kerstman" een indrukwekkend meesterwerk dat je met trots kunt tentoonstellen. Laat je betoveren door de magie van kerst en geniet van urenlang vermaak met deze prachtige legpuzzel van Jan van Haasteren.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Dreamland Spelhuis Toychamp
- Bij Dreamland kun je Jan van Haasteren Het dorp van de Kerstman 1000 stukjes - Legpuzzel kopen voor de prijs van € 17,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Jan van Haasteren Het dorp van de Kerstman 1000 stukjes - Legpuzzel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 16 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Jan van Haasteren Het dorp van de Kerstman 1000 stukjes - Legpuzzel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,19 voor Jan van Haasteren Het dorp van de Kerstman 1000 stukjes - Legpuzzel is gemeten op 22-11-2024. De hoogste prijs was € 18,99 op 10-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 4,80. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.62 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Meerkleurig |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 1000 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1x legpuzzel van 1000 stukjes / Geïllustreerddoor Rob Derks |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 20075 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Westzijde 184, Zaandam |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 680 mm |
| Product hoogte | 490 mm |
| Product lengte | 680 mm |
| Puzzelthema | Cartoon |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (7) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 275 mm |
| Verpakking hoogte | 61 mm |
| Verpakking lengte | 370 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8710126200759 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Jan van Haasteren Het dorp van de Kerstman 1000 stukjes - Legpuzzel aankoopt