Jamara Ferrari LaFerrari - Bestuurbare auto
- EAN: 4042774397753
- Categorie(n): RC Voertuigen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de Jamara Ferrari LaFerrari bestuurbare auto haal je een stukje Italiaanse klasse in huis. Deze prachtige replica van de iconische sportwagen staat garant voor uren speelplezier. Met een topsnelheid van XX kilometer per uur en een bereik van XX meter, zul je versteld staan van de snelheid en wendbaarheid van deze RC-auto.
De Ferrari LaFerrari wordt geleverd met een oplaadbare batterij en een handige afstandsbediening, waardoor je eenvoudig de controle hebt over dit krachtige voertuig. Dankzij de hoogwaardige materialen en realistische details, zoals de kenmerkende rode kleur en het iconische Ferrari logo, is deze bestuurbare auto een must-have voor autoliefhebbers van alle leeftijden.
Deze op afstand bestuurbare auto is niet alleen leuk om zelf mee te racen, maar ook perfect als cadeau voor vrienden of familie. Voel de sensatie van het rijden in een echte Ferrari en ervaar de snelheid en adrenaline van deze unieke speelgoedauto. Bestel vandaag nog de Jamara Ferrari LaFerrari en geniet van ultiem speelplezier!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com TopRC
- Bij Bol.com kun je Jamara Ferrari LaFerrari - Bestuurbare auto kopen voor de prijs van € 54,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Jamara Ferrari LaFerrari - Bestuurbare auto te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Jamara Ferrari LaFerrari - Bestuurbare auto bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 38,70 voor Jamara Ferrari LaFerrari - Bestuurbare auto is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 59,99 op 26-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 21,29. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.25 kg |
Productinformatie
| Kleur | "rood " |
| Materiaal | Kunststof |
Gebruiksinformatie
| Maximale snelheid | 11 km/h |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aandrijving RC voertuig | Elektrisch |
| Frequentie | 40 MHz |
| Voedingstype | Batterij |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
Productinformatie
| Merk | Jamara |
| MPN (Manufacturer Part Number) | JAM404130 |
| EAN | 4042774397753 |
| Automerk | Ferrari |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Gevarenaanduiding
| Signaalwoord | Waarschuwing |
| Gevarenaanduiding (H-zinnen) | EUH401:Volg de gebruiksaanwijzing om gevaar voor de menselijke gezondheid en het milieu te voorkomen. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 16 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 33.8 cm |
| Product gewicht | 0.7 kg |
| Product hoogte | 8 cm |
| Product lengte | 15 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | 1:14 |
| Taal handleiding | Engels |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Verpakking breedte | 246 mm |
| Verpakking hoogte | 198 mm |
| Verpakking lengte | 448 mm |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| Voorzorgsaanduiding (P-zinnen) | P103:Alvorens te gebruiken, het etiket lezen |
EAN
| EAN | 4042774397753 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Jamara Ferrari LaFerrari - Bestuurbare auto aankoopt