Jaipur 2nd Edition Card Game
- EAN: 3558380063933
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de Jaipur 2nd Edition Card Game van Space Cowboys kunnen kinderen en volwassenen genieten van een strategisch spel. Deze standaard editie van het spel is ideaal voor twee spelers en is geschikt voor een aanbevolen leeftijd vanaf 10 jaar tot 99 jaar. Het spel vereist geen verbinding met internet of een app voor volledige functionaliteit. De verpakking heeft een gewicht van 0.35 kg en heeft afmetingen van 131 mm breed, 41 mm hoog en 180 mm lang. Jaipur 2nd Edition is in 2020 uitgebracht en heeft een EAN van 3558380063933.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk Spelspul
- Bij Bol.com kun je Jaipur 2nd Edition Card Game kopen voor de prijs van € 20,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Jaipur 2nd Edition Card Game te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Jaipur 2nd Edition Card Game bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 18,86 voor Jaipur 2nd Edition Card Game is gemeten op 22-12-2024. De hoogste prijs was € 21,95 op 20-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 3,09. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.35 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Strategisch spel |
Productinformatie
| Merk | Space Cowboys |
| EAN | 3558380063933 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 131 mm |
| Verpakking hoogte | 41 mm |
| Verpakking lengte | 180 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3558380063933 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Jaipur 2nd Edition Card Game aankoopt