Jada Toys - Marvel Ironman 2016 Chevy Camaro SS - 1:24 - Die-cast - Vanaf 8 jaar - Speelgoedvoertuig
- EAN: 4006333065163
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 11:28:51 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Jada Toys - Marvel Ironman 2016 Chevy Camaro SS is een indrukwekkend speelgoedvoertuig voor kinderen vanaf 8 jaar en ouder. Met een schaal van 1:24 is dit die-cast model een waardevolle toevoeging aan elke verzameling. Het gedetailleerde Ironman kleurenschema en het kunststof materiaal geven dit voertuig een realistische uitstraling.
Dit speelgoedvoertuig vereist geen batterijen en is ideaal voor zowel kinderen als volwassenen. Met een aanbevolen maximale leeftijd van 14 jaar en een minimumleeftijd van 8 jaar, is het geschikt voor een breed publiek. Daarnaast is het mechanisch en heeft het een schaal van 1:24.
Met afmetingen van 31 cm breed, 15.5 cm lang en 11.5 cm hoog, is dit model gemakkelijk te hanteren en op te bergen. Bovendien voldoet het aan de CE-kwaliteitsnormen en is het geschikt voor liefhebbers van film, tv en muziekthema's. Let op: dit speelgoedvoertuig is niet geschikt voor kinderen onder de 8 jaar en moet onder toezicht van volwassenen worden gebruikt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Toychamp Coolshop Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Jada Toys - Marvel Ironman 2016 Chevy Camaro SS - 1:24 - Die-cast - Vanaf 8 jaar - Speelgoedvoertuig kopen voor de prijs van € 31,26. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Jada Toys - Marvel Ironman 2016 Chevy Camaro SS - 1:24 - Die-cast - Vanaf 8 jaar - Speelgoedvoertuig te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is Jada Toys - Marvel Ironman 2016 Chevy Camaro SS - 1:24 - Die-cast - Vanaf 8 jaar - Speelgoedvoertuig in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Jada Toys - Marvel Ironman 2016 Chevy Camaro SS - 1:24 - Die-cast - Vanaf 8 jaar - Speelgoedvoertuig bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 31,89 voor Jada Toys - Marvel Ironman 2016 Chevy Camaro SS - 1:24 - Die-cast - Vanaf 8 jaar - Speelgoedvoertuig is gemeten op 25-01-2025. De hoogste prijs was € 35,50 op 31-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 3,61. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.80 kg |
Productinformatie
| Kleur | Ironman |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | JADA |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 253225003 |
| EAN | 4006333065163 |
| Automerk | Geen automerk |
| Kwaliteitslabel | CE |
Character
| Personage | Iron Man |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 31 cm |
| Product gewicht | 579 g |
| Product hoogte | 11.5 cm |
| Product lengte | 15.5 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | 1:24 |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (8) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 155 mm |
| Verpakking hoogte | 117 mm |
| Verpakking lengte | 312 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4006333065163 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Jada Toys - Marvel Ironman 2016 Chevy Camaro SS - 1:24 - Die-cast - Vanaf 8 jaar - Speelgoedvoertuig aankoopt