Jada Toys Jada Die-Cast Transformers T7 Optimus Prime Vrachtwagen 1:32
- EAN: 4006333084416
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:46:02 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Jada Die-Cast Transformers T7 Optimus Prime Vrachtwagen is een gedetailleerde replica van de iconische Autobot-leider uit de Transformers-filmserie. Op een schaal van 1:32 en gemaakt van duurzaam die-cast materiaal, biedt deze vrachtwagen een stevige constructie en nauwkeurige details. De opvallende blauwe en rode kleuren, samen met het kenmerkende Autobot-logo, maken deze Optimus Prime-vrachtwagen een must-have voor elke Transformers-fan of verzamelaar.
Met de kleurrijke uitstraling in multi kleuren en het gebruik van hoogwaardig kunststof als materiaal, is deze vrachtwagen niet alleen fraai om naar te kijken, maar ook duurzaam in gebruik. Het product is van het merk Jada Toys en heeft een MPN (Manufacturer Part Number) van 253112009, met een EAN van 4006333084416.
De Jada Transformers Optimus Prime Vrachtwagen is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar oud en kan zelfs door volwassenen tot 18 jaar oud gewaardeerd worden. Met zichtbare CE-markering voldoet dit speelgoedvoertuig aan alle veiligheidsnormen. Hoewel het niet geschikt is voor een racebaan en geen geluid maakt, biedt het eindeloos speelplezier voor jonge en oudere fans van de Transformers-serie.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Fietsenwinkel be kun je Jada Toys Jada Die-Cast Transformers T7 Optimus Prime Vrachtwagen 1:32 kopen voor de prijs van € 18,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Jada Toys Jada Die-Cast Transformers T7 Optimus Prime Vrachtwagen 1:32 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Jada Toys Jada Die-Cast Transformers T7 Optimus Prime Vrachtwagen 1:32 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor Jada Toys Jada Die-Cast Transformers T7 Optimus Prime Vrachtwagen 1:32 is gemeten op 25-01-2025. De hoogste prijs was € 30,71 op 18-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 15,72. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|
Productinformatie
| Kleur | Multi kleuren |
| Materiaal | Kunststof |
Productinformatie
| Merk | Jada Toys |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 253112009 |
| EAN | 4006333084416 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type speelgoedvoertuig | Vrachtwagen |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 7 cm |
| Verpakking lengte | 15 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4006333084416 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Jada Toys Jada Die-Cast Transformers T7 Optimus Prime Vrachtwagen 1:32 aankoopt