J-Line zandloper - glas - blauw - large
- EAN: 5400924233167
- Categorie(n): Zandlopers
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek dit stijlvol deco-object van J-Line en voeg een vleugje magie en persoonlijkheid toe aan je interieur. Laat je creativiteit de vrije loop en ontdek de vele mogelijkheden om onze deco-objecten te gebruiken in je interieur. Mix en match verschillende objecten om een unieke en persoonlijke sfeer te creëren die je huis verrijkt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je J-Line zandloper - glas - blauw - large kopen voor de prijs van € 34,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om J-Line zandloper - glas - blauw - large te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat J-Line zandloper - glas - blauw - large bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 34,95 voor J-Line zandloper - glas - blauw - large is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 39,99 op 09-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 5,04. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.37 kg |
Productinformatie
| Kleur | Blauw |
Productinformatie
| Merk | J-Line |
| EAN | 5400924233167 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 34 cm |
| Verpakking lengte | 46 cm |
| Verpakkingsinhoud | zie foto |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5400924233167 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je J-Line zandloper - glas - blauw - large aankoopt