Italeri - Wwiigerman Elite Troops 1:72 (Ita6068s) - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires
- EAN: 8001283060684
- Categorie(n): Modelbouw & Miniaturen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Deze modelbouwset van Italeri, genaamd Wwiigerman Elite Troops 1:72 (Ita6068s), is een geweldige toevoeging aan de collectie van hobbyisten en kinderen die van modelbouwen houden. Met een schaal van 1:72 en een moeilijkheidsgraad van niveau 1, is deze set geschikt voor bouwers vanaf 8 jaar oud. Het bevat figuurtjes uit de Tweede Wereldoorlog, waardoor het perfect is voor liefhebbers van militaire geschiedenis.
De kit wordt geleverd zonder verf en lijm, dus zorg ervoor dat je deze essentiële materialen bij de hand hebt voordat je begint met bouwen. Het materiaal van de figuren is metaal en het hoofdmateriaal van de set is kunststof. Met een introductiejaar van 2017 combineert deze set de nostalgie van historische gebeurtenissen met moderne bouwtechnieken.
De afmetingen van het product zijn 48 cm in lengte, 0 cm in breedte en 0 cm in hoogte. Het pakket weegt 0 kg en bevat geen batterijen. Hoewel dit product geen STEM-speelgoed is, stimuleert het wel de creativiteit en handvaardigheid van de bouwer. Met universele instructies inbegrepen, kan iedereen genieten van het bouwproces van deze militaire voertuigen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Italeri - Wwiigerman Elite Troops 1:72 (Ita6068s) - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires kopen voor de prijs van € 24,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Italeri - Wwiigerman Elite Troops 1:72 (Ita6068s) - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Italeri - Wwiigerman Elite Troops 1:72 (Ita6068s) - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 18,26 voor Italeri - Wwiigerman Elite Troops 1:72 (Ita6068s) - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires is gemeten op 17-01-2025. De hoogste prijs was € 26,99 op 20-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 8,73. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Merk | Italeri |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
Productinformatie
| Inclusief verf | Nee |
| Inclusief lijm | Nee |
| Materiaal | Metaal |
| Moeilijkheidsgraad | Niveau 1 |
| Automerk | MAN |
Algemene kenmerken
| Merk | Italeri |
| EAN | 8001283060684 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 6068 |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2017 |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Hoofdmateriaal | Kunststof |
| Modelbouwschaal | 1:72 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product gewicht | 0 kg |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 48 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Thema modelbouwpakket | Militaire voertuigen |
| Uitvoering van product | Do it yourself |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
EAN
| EAN | 8001283060684 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Italeri - Wwiigerman Elite Troops 1:72 (Ita6068s) - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires aankoopt