Italeri - U.s.s. America Cv66 1:720 (Ita5521s)
- EAN: 8001283055215
- Categorie(n): Modelbouw & Miniaturen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de bouwdoos van Italeri, de U.S.S. America Cv66 1:720 (Ita5521s), kun je het schip op schaal 1 op 720 bouwen. Dit model moet nog volledig in elkaar gezet worden, waarvoor verf en lijm nodig zijn. Deze benodigdheden worden niet standaard meegeleverd. De moeilijkheidsgraad van dit modelbouwpakket is niveau 2.
Het materiaal van dit model is metaal en het hoofdmateriaal is kunststof. De afmetingen van het product zijn als volgt: de lengte is 45 cm, de breedte is 0 cm en de hoogte is 0 cm. Het gewicht van het product is 0 kg. Is dit modelbouwpakket geschikt voor stem-speelgoed? Nee, het valt niet onder deze categorie.
Dit modelbouwpakket van Italeri is uitgebracht in het introductiejaar 2017. Het thema van dit model is militaire voertuigen en het valt onder de uitvoering van 'do it yourself'. De taal van de handleiding is universeel, waardoor iedereen de instructies kan volgen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com TopRC
- Bij TopRC kun je Italeri - U.s.s. America Cv66 1:720 (Ita5521s) kopen voor de prijs van € 20,70. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Italeri - U.s.s. America Cv66 1:720 (Ita5521s) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Italeri - U.s.s. America Cv66 1:720 (Ita5521s) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 20,70 voor Italeri - U.s.s. America Cv66 1:720 (Ita5521s) is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 20,70 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Merk | Italeri |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
Productinformatie
| Inclusief verf | Nee |
| Inclusief lijm | Nee |
| Materiaal | Metaal |
| Moeilijkheidsgraad | Niveau 2 |
| Automerk | Geen automerk |
Algemene kenmerken
| Merk | Italeri |
| EAN | 8001283055215 |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2017 |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Hoofdmateriaal | Kunststof |
| Modelbouwschaal | Overige schaal |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product gewicht | 0 kg |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 45 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Thema modelbouwpakket | Militaire voertuigen |
| Uitvoering van product | Do it yourself |
EAN
| EAN | 8001283055215 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Italeri - U.s.s. America Cv66 1:720 (Ita5521s) aankoopt