Iron Man Marvel Avengers Endgame Pluche Handschoen Knuffel 27 cm {Speelgoed voor Kinderen Jongens Meisjes | Superheld Superhero | Iron Man, Hulk, Spiderman, Thor, Captain America}
- EAN: 5038104075445
- Categorie(n): Knuffels
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ben je op zoek naar een knuffel die geschikt is voor zowel kinderen als volwassenen? Dan is de Iron Man Marvel Avengers Endgame Pluche Handschoen Knuffel van 27 cm precies wat je nodig hebt! Deze pluche handschoen van hoge kwaliteit is niet alleen extra leuk voor de fans van Iron Man, maar is ook perfect om mee te spelen voor jong en oud. Of je nu een fan bent van Iron Man, Hulk, Spiderman, Thor of Captain America, deze knuffel met zijn bekende personage thema past perfect in elke speelgoedcollectie.
Met een aanbevolen minimum leeftijd van 3 jaar en een aanbevolen maximum leeftijd van 99 jaar is deze pluche knuffel geschikt voor alle leeftijden. De knuffel is gemaakt van zacht pluche materiaal in de kleuren rood en geel, en is wasbaar voor langdurig speelplezier. Bovendien is de pluche knuffel voorzien van het CE-kwaliteitslabel, wat aangeeft dat het voldoet aan alle Europese veiligheidsnormen.
De Iron Man Marvel Avengers Endgame Pluche Handschoen Knuffel van 27 cm is niet alleen een geweldig cadeau voor kinderen, maar ook voor volwassenen die fan zijn van de Marvel Avengers. Deze knuffel is perfect om heerlijk mee te knuffelen of om neer te zetten als decoratie in je kamer. Breng de magie van de Avengers naar huis met deze unieke en knuffelige toevoeging aan je collectie!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Iron Man Marvel Avengers Endgame Pluche Handschoen Knuffel 27 cm {Speelgoed voor Kinderen Jongens Meisjes | Superheld Superhero | Iron Man, Hulk, Spiderman, Thor, Captain America} kopen voor de prijs van € 21,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Iron Man Marvel Avengers Endgame Pluche Handschoen Knuffel 27 cm {Speelgoed voor Kinderen Jongens Meisjes | Superheld Superhero | Iron Man, Hulk, Spiderman, Thor, Captain America} te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Iron Man Marvel Avengers Endgame Pluche Handschoen Knuffel 27 cm {Speelgoed voor Kinderen Jongens Meisjes | Superheld Superhero | Iron Man, Hulk, Spiderman, Thor, Captain America} bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,95 voor Iron Man Marvel Avengers Endgame Pluche Handschoen Knuffel 27 cm {Speelgoed voor Kinderen Jongens Meisjes | Superheld Superhero | Iron Man, Hulk, Spiderman, Thor, Captain America} is gemeten op 14-01-2026. De hoogste prijs was € 24,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 5,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Materiaal | Pluche |
| Merk | Marvel |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Ja |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2023 |
| Introductiemaand | Augustus |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Rood Geel |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Bekend personage |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Iron Man |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 27 cm |
| Product hoogte | 27 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 270 mm |
| Verpakking hoogte | 270 mm |
| Verpakking lengte | 270 mm |
| Verpakkingsgewicht | 100 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5038104075445 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Iron Man Marvel Avengers Endgame Pluche Handschoen Knuffel 27 cm {Speelgoed voor Kinderen Jongens Meisjes | Superheld Superhero | Iron Man, Hulk, Spiderman, Thor, Captain America} aankoopt