intex zwemring - zwemring volwassenen - grote zwemband - opblaasmatras - zwemring - zwemband
- EAN: 0782575926236
- Categorie(n): Zwembandjes
De Intex zwemring is perfect voor volwassenen die willen genieten van hun tijd in het water. Met een aanbevolen minimum leeftijd van 4 jaar en een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar, is deze grote zwemband geschikt voor alle leeftijden. De zwemring is roze van kleur en heeft een verpakkingsgewicht van 0.10 kg.
Dit opblaasmatras heeft een CE-markering en is voorzien van kwaliteitslabel CE. De zwemring is voorzien van veiligheidswaarschuwingen en is niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar. Het heeft een verpakking breedte van 91 cm, hoogte van 30 cm en lengte van 91 cm.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat intex zwemring - zwemring volwassenen - grote zwemband - opblaasmatras - zwemring - zwemband bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,00 voor intex zwemring - zwemring volwassenen - grote zwemband - opblaasmatras - zwemring - zwemband is gemeten op 24-01-2025. De hoogste prijs was € 9,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,95. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Meisjes |
|---|---|
| Merk | Intex |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | roze |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0782575926236 |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Instantie keurmerk | TUV NORD CERT GmbH |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type figuur | Figuur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 91 cm |
| Verpakking hoogte | 30 cm |
| Verpakking lengte | 91 cm |
EAN
| EAN | 0782575926236 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je intex zwemring - zwemring volwassenen - grote zwemband - opblaasmatras - zwemring - zwemband aankoopt