INTEX - Zwembadset - Prism - Frame - rechthoekig - 400x200x100 - cm
- EAN: 8721012055339
- Categorie(n): Zwembaden & Accessoires Zwembad
Prijs doorgegeven op : 20-05-2026 05:52:14 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Geniet van verfrissing en waterpret in je eigen achtertuin met dit INTEX Zwembadset - Prism - Frame. Het rechthoekige zwembad van 400x200x100 cm biedt voldoende ruimte voor het hele gezin om te ontspannen en te spelen. De stevige PVC constructie zorgt voor duurzaamheid en stabiliteit, terwijl het opzetzwembad ontworpen is voor families. Met een gewicht van 69.50 kg en een pakket met afmetingen van 53.02 cm bij 49.85 cm bij 116.21 cm, is dit zwembad eenvoudig op te zetten en te verplaatsen. De set wordt geleverd met een universele handleiding in twee jaar fabrieksgarantie voor gemoedsrust. Duik in het plezier met dit Intex zwembad en creëer onvergetelijke zomervakantieherinneringen met je dierbaren.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je INTEX - Zwembadset - Prism - Frame - rechthoekig - 400x200x100 - cm kopen voor de prijs van € 512,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om INTEX - Zwembadset - Prism - Frame - rechthoekig - 400x200x100 - cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 20 mei 2026.
- Op dit moment is INTEX - Zwembadset - Prism - Frame - rechthoekig - 400x200x100 - cm in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat INTEX - Zwembadset - Prism - Frame - rechthoekig - 400x200x100 - cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 479,00 voor INTEX - Zwembadset - Prism - Frame - rechthoekig - 400x200x100 - cm is gemeten op 11-06-2025. De hoogste prijs was € 708,30 op 04-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 229,30. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | PVC |
|---|---|
| Merk | Intex |
Zwembad
| Vorm | Rechthoek |
| Diameter | 0 cm |
| Type zwembad | Opzetzwembad |
| Zwembaddoelgroep | Familiebad |
Algemene kenmerken
| Merk | Intex |
| Materiaal | PVC |
| Verpakkingsgewicht | 69.50 kg |
| EAN | 8721012055339 |
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Product breedte | 200 cm |
| Product lengte | 400 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 53.02 cm |
| Verpakking hoogte | 49.85 cm |
| Verpakking lengte | 116.21 cm |
EAN
| EAN | 8721012055339 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je INTEX - Zwembadset - Prism - Frame - rechthoekig - 400x200x100 - cm aankoopt