INTEX - Zwembad - Rectangular - Frame - 260x160x65 - cm - 28271NP
- EAN: 8721012054417
- Categorie(n): Zwembaden & Accessoires Zwembad
Prijs doorgegeven op : 23-05-2026 05:53:13 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Geniet van eindeloos zomerplezier met het INTEX Zwembad Rectangular Frame van 260x160x65 cm (28271NP). Dit rechthoekige opzetzwembad is perfect voor de hele familie om in te plonsen en af te koelen tijdens warme dagen. De afmetingen van 260 cm lengte en 160 cm breedte bieden voldoende ruimte om lekker te zwemmen en te spelen.
Het zwembad is gemaakt van duurzaam PVC en heeft een verpakkingsgewicht van 17.50 kg. De set wordt geleverd met een fabrieksgarantie van 2 jaar, zodat je zorgeloos kunt genieten. De verpakking heeft een breedte van 30.50 cm, een hoogte van 25.40 cm en een lengte van 91.76 cm.
Met de universele taalhandleiding is het zwembad eenvoudig op te zetten en te onderhouden. De Intex Zwembad Rectangular Frame is het ideale familiebad voor vele zomers zwemplezier. Bestel vandaag nog en haal de zomer in huis!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je INTEX - Zwembad - Rectangular - Frame - 260x160x65 - cm - 28271NP kopen voor de prijs van € 68,56. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om INTEX - Zwembad - Rectangular - Frame - 260x160x65 - cm - 28271NP te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 23 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat INTEX - Zwembad - Rectangular - Frame - 260x160x65 - cm - 28271NP bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 63,50 voor INTEX - Zwembad - Rectangular - Frame - 260x160x65 - cm - 28271NP is gemeten op 25-02-2026. De hoogste prijs was € 131,95 op 13-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 68,45. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | PVC |
|---|---|
| Merk | Intex |
Zwembad
| Vorm | Rechthoek |
| Diameter | 0 cm |
| Type zwembad | Opzetzwembad |
| Zwembaddoelgroep | Familiebad |
Algemene kenmerken
| Merk | Intex |
| Materiaal | PVC |
| Verpakkingsgewicht | 17.50 kg |
| EAN | 8721012054417 |
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Product breedte | 160 cm |
| Product lengte | 260 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 30.50 cm |
| Verpakking hoogte | 25.40 cm |
| Verpakking lengte | 91.76 cm |
EAN
| EAN | 8721012054417 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je INTEX - Zwembad - Rectangular - Frame - 260x160x65 - cm - 28271NP aankoopt