Intex Ultra XTR® Frame Pool Set - Opzetzwembad - Ø 732 x 132 cm
- EAN: 6941057414522
- Categorie(n): Zwembaden & Accessoires Zwembad
Prijs doorgegeven op : 20-05-2026 05:52:14 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Geniet van eindeloos plezier in de zon met het Intex Ultra XTR® Frame Pool Set opzetzwembad. Met een diameter van 732 cm en een diepte van 132 cm biedt dit ronde familiebad voldoende ruimte voor verfrissende duiken en spetterend speelplezier. Het zwembad heeft een inhoud van 47.24 liter en wordt geleverd met handige extra's, waaronder een filterpomp, ladder, grondzeil en afdekzeil.
Het Intex opzetzwembad is gemaakt van duurzaam PVC en heeft een verpakkingsgewicht van 173.40 kg. Het voldoet aan hoge kwaliteitsnormen en is voorzien van het CE-kwaliteitslabel. Met een garantieperiode van 2 jaar ben je verzekerd van langdurig zwemplezier.
Dit donkergrijze zwembad is eenvoudig te monteren en wordt geleverd met duidelijke universele handleiding. Houd er rekening mee dat het zwembad onder direct toezicht van een volwassene gebruikt moet worden. Met de afmetingen van 732 cm breed, 132 cm hoog en 732 cm lang past dit zwembad perfect in de zomerse setting van jouw tuin.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Intex Ultra XTR® Frame Pool Set - Opzetzwembad - Ø 732 x 132 cm kopen voor de prijs van € 1.037,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Intex Ultra XTR® Frame Pool Set - Opzetzwembad - Ø 732 x 132 cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 20 mei 2026.
- Op dit moment is Intex Ultra XTR® Frame Pool Set - Opzetzwembad - Ø 732 x 132 cm in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Intex Ultra XTR® Frame Pool Set - Opzetzwembad - Ø 732 x 132 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 873,90 voor Intex Ultra XTR® Frame Pool Set - Opzetzwembad - Ø 732 x 132 cm is gemeten op 27-03-2025. De hoogste prijs was € 1425,00 op 31-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 551,10. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | PVC |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Intex |
Zwembad
| Vorm | Rond |
| Diameter | 732 cm |
| Inhoud | 47.24 l |
| Type zwembad | Opzetzwembad |
| Zwembaddoelgroep | Familiebad |
| Zwembad opties | Inclusief filterpomp Inclusief ladder Inclusief grondzeil Inclusief afdekzeil |
Algemene kenmerken
| Merk | Intex |
| Materiaal | PVC |
| Verpakkingsgewicht | 173.40 kg |
| EAN | 6941057414522 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 26340GN |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | . |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | . |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Kleur | Donkergrijs |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | . |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 732 cm |
| Product hoogte | 132 cm |
| Product lengte | 732 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | . |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |
| Verpakking breedte | 107 cm |
| Verpakking hoogte | 129 cm |
| Verpakking lengte | 54 cm |
EAN
| EAN | 6941057414522 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Intex Ultra XTR® Frame Pool Set - Opzetzwembad - Ø 732 x 132 cm aankoopt