Ervaar eindeloze waterpret met het Intex Sunny Rays sproeier bad. Dit opblaasbare zwembad is perfect voor jonge kinderen en biedt niet alleen een verfrissing op warme dagen, maar ook volop spetterplezier dankzij de aan te sluiten sproeier op je tuinslang. Met een afmeting van 104 x 13 cm en een maximale capaciteit van 59 liter, is dit zwembad een ideale keuze voor kinderen van 2 jaar en ouder.
Gemaakt van hoogwaardig kunststof, staat de Intex Sunny Rays garant voor duurzaamheid en gebruiksgemak. Het multicolor ontwerp trekt de aandacht van kinderen en maakt het een geweldige toevoeging aan elke tuin of speelruimte. Dit zwembad is lichtgewicht en daardoor eenvoudig op te zetten en op te bergen, waardoor je snel kunt genieten van het waterplezier.
Dit product wordt geleverd in een fraaie full-colour doos en is voorzien van een handig reparatiesetje, zodat je hem altijd in topconditie kunt houden. De Intex Sunny Rays heeft het CE kwaliteitslabel, wat betekent dat het voldoet aan de strenge Europese veiligheidsnormen.
Met een productlengte van 64 cm, een breedte van 213 cm en een hoogte van 19,70 cm biedt dit zwembad genoeg ruimte voor meerdere kinderen om samen te spelen. Dit maakt het perfect voor verjaardagsfeestjes of warmere dagen in de achtertuin.
Bij de aankoop van het Intex Sunny Rays sproeier bad ontvang je ook een duidelijke Nederlandstalige handleiding, zodat je zonder moeite alles kunt installeren en opzetten. Laat je kinderen genieten van de ultieme zomerse ervaring met dit fantastische opblaasbare zwembad van Intex!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk
- Bij Bol.com kun je Intex Sunny Rays Sproeier Bad 104 x 13cm (2017190) kopen voor de prijs van € 16,94. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Intex Sunny Rays Sproeier Bad 104 x 13cm (2017190) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 28 mei 2026.
- Op dit moment is Intex Sunny Rays Sproeier Bad 104 x 13cm (2017190) in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Intex Sunny Rays Sproeier Bad 104 x 13cm (2017190) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,94 voor Intex Sunny Rays Sproeier Bad 104 x 13cm (2017190) is gemeten op 06-05-2026. De hoogste prijs was € 17,95 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 1,01. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Intex |
|---|
Zwembad
| Type zwembad | Opblaasbaarzwembad |
Algemene kenmerken
| Merk | Intex |
| Materiaal | Kunststof |
| Verpakkingsgewicht | 0.00 kg |
| EAN | 6941057430430 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 2017190 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | INTEX |
Overige kenmerken
| Kleur | Multicolor |
| Product breedte | 213 cm |
| Product hoogte | 19.70 cm |
| Product lengte | 64 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakking breedte | 21.30 cm |
| Verpakking hoogte | 19.70 cm |
| Verpakking lengte | 6.40 cm |
EAN
| EAN | 6941057430430 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Intex Sunny Rays Sproeier Bad 104 x 13cm (2017190) aankoopt