Intex Rond Ultra XTR Frame Zwembad - 610 x 122 cm - Inclusief Pomp - Ladder - Grondzeil - Afdekzeil - Onderhoudspakket - Solar Mat - 9-delig
- EAN: 8193317121390
- Categorie(n): Zwembad
Prijs doorgegeven op : 14-05-2026 05:52:46 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Kies deze zomer voor gemak en comfort met het Intex Rond Ultra XTR Frame Zwembad van 610 x 122 cm. Dit complete zwembadpakket biedt alles wat u nodig heeft voor zorgeloos zwemplezier voor het hele gezin. Met de inbegrepen accessoires, zoals een filterpomp, ladder, grondzeil, afdekzeil, onderhoudspakket en solar mat, haalt u kwaliteit en duurzaamheid in huis. Ons zwembad is de ideale keuze voor gezinnen die op zoek zijn naar een veilig en gebruiksvriendelijk familiebad.
Het Intex Ultra XTR Frame Zwembad staat bekend om zijn hoge kwaliteit en unieke uitstraling dankzij de hoogwaardige afwerking. De drie-laagse zwembadliner garandeert een lange levensduur, terwijl de gepoedercoate poten en het frame het zwembad beschermen tegen roest. Met een inhoud van 30.079 liter is dit zwembad perfect voor genieten met familie en vrienden.
De meegeleverde Intex Zandfilterpomp met een capaciteit van 6000 liter per uur zorgt voor een efficiënte reiniging van het zwembadwater. De pomp filtert het vuil en heeft minder onderhoud nodig dan traditionele filterpompen. Dankzij de automatische timer wordt het onderhoud een stuk eenvoudiger en de waterkwaliteit optimaal gehouden.
Met de stevige en stabiele zwembadtrap kunnen zowel volwassenen als kinderen veilig in en uit het zwembad stappen. Het lichte gewicht en de anti-slip treden zorgen voor extra grip en gebruiksgemak. Daarnaast biedt het grondzeil bescherming tegen beschadigingen onder het zwembad en het afdekzeil houdt vuil en bladeren buiten.
Verwarm uw zwembadwater op een duurzame manier met de inbegrepen Intex Solar Mat, die de temperatuur met 3-5 graden kan verhogen onder de volle zon. Dit maakt het mogelijk om het hele seizoen door te genieten van een aangename watertemperatuur.
Samengevat, het Intex Rond Ultra XTR Frame Zwembad is een uitstekende investering voor elke tuin. Met al zijn hoogwaardige accessoires en gebruiksgemak biedt dit zwembad onbegrensd plezier voor jong en oud. Maak deze zomer onvergetelijk en geniet van eindeloos zwemplezier!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Intex Rond Ultra XTR Frame Zwembad - 610 x 122 cm - Inclusief Pomp - Ladder - Grondzeil - Afdekzeil - Onderhoudspakket - Solar Mat - 9-delig kopen voor de prijs van € 1.169,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Intex Rond Ultra XTR Frame Zwembad - 610 x 122 cm - Inclusief Pomp - Ladder - Grondzeil - Afdekzeil - Onderhoudspakket - Solar Mat - 9-delig te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 14 mei 2026.
- Op dit moment is Intex Rond Ultra XTR Frame Zwembad - 610 x 122 cm - Inclusief Pomp - Ladder - Grondzeil - Afdekzeil - Onderhoudspakket - Solar Mat - 9-delig in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Intex Rond Ultra XTR Frame Zwembad - 610 x 122 cm - Inclusief Pomp - Ladder - Grondzeil - Afdekzeil - Onderhoudspakket - Solar Mat - 9-delig bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 1169,95 voor Intex Rond Ultra XTR Frame Zwembad - 610 x 122 cm - Inclusief Pomp - Ladder - Grondzeil - Afdekzeil - Onderhoudspakket - Solar Mat - 9-delig is gemeten op 13-05-2026. De hoogste prijs was € 1362,95 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 193,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Intex |
|---|
Zwembad
| Vorm | Rond |
| Diameter | 610 cm |
| Inhoud | 30079 l |
| Type zwembad | Opzetzwembad |
| Zwembaddoelgroep | Familiebad |
| Zwembad opties | Inclusief filterpomp Aan te sluiten op tuinslang Bevat leegloopventiel Inclusief grondzeil Inclusief ladder Inclusief afdekzeil |
Algemene kenmerken
| Merk | Intex |
| Materiaal | PVC |
| Verpakkingsgewicht | 135 kg |
| EAN | 8193317121390 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 26334GN-Grijs |
| Kwaliteitslabel | CE |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Intex Trading B.V.Ettenseweg 464706PB RoosendaalNederland |
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Kleur | Grijs |
| Product breedte | 610 cm |
| Product hoogte | 122 cm |
| Product lengte | 610 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |
| Verpakking breedte | 52 cm |
| Verpakking hoogte | 130 cm |
| Verpakking lengte | 97 cm |
EAN
| EAN | 8193317121390 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Intex Rond Ultra XTR Frame Zwembad - 610 x 122 cm - Inclusief Pomp - Ladder - Grondzeil - Afdekzeil - Onderhoudspakket - Solar Mat - 9-delig aankoopt