Intex Rond Prism Frame Zwembad - 457 x 122 cm - Grijs - Inclusief Pomp - Ladder - Grondzeil - Afdekzeil - Filter - Vloertegels - 9-delig
- EAN: 8193317100678
- Categorie(n): Zwembad
Prijs doorgegeven op : 19-05-2026 05:53:44 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Kies deze zomer voor plezier en ontspanning met het Intex Rond Prism Frame Zwembad. Met een royale diameter van 457 cm en een hoogte van 122 cm biedt dit zwembad een ideale speelplek voor het hele gezin. Dit hoogwaardige opzetzwembad, vervaardigd uit duurzaam PVC, is ontworpen om lang mee te gaan en zorgt voor jarenlang zwemplezier.
Met het innovatieve ontwerp laat dit zwembad zich binnen slechts 45 minuten opzetten, waardoor u snel kunt genieten van verfrissend water. Dankzij de stevige ovale poten staat het zwembad stabiel en veilig, ideaal voor zowel kinderen als volwassenen. Het pakket bevat niet alleen het zwembad zelf, maar ook een complete set accessoires, waaronder een filterpomp, ladder, grondzeil, afdekzeil, en speciale vloertegels voor extra comfort.
De meegeleverde Intex filterpomp met een capaciteit van 3407 liter per uur zorgt ervoor dat uw zwembadwater schoon en helder blijft. Vergeet niet om het filter om de twee weken te vervangen voor optimaal gebruik. Tevens is een stevige zwembadtrap inbegrepen, die het gemakkelijk en veilig maakt om in en uit het zwembad te klimmen, en voorkomt dat de randen beschadigen.
Verder biedt het Intex grondzeil extra bescherming voor de onderkant van uw zwembad en houdt het uw gras of andere tuinen in goede staat. Het afdekzeil houdt bladeren en vuil buiten en helpt ook om de watertemperatuur op peil te houden. Met de comfortabele WAYS D'luxe vloertegels, die eenvoudig te monteren zijn, zorgt u voor een zachte ondergrond terwijl u geniet van uw zwembad.
Met zijn moderne grijze uitstraling is het Intex Rond Prism Frame Zwembad niet alleen functioneel, maar ook een stijlvolle toevoeging aan uw tuin. Maak deze zomer onvergetelijke momenten met uw familie en vrienden in dit prachtige zwembad, dat voldoet aan al uw wensen voor een zorgeloze zwemervaring.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Intex Rond Prism Frame Zwembad - 457 x 122 cm - Grijs - Inclusief Pomp - Ladder - Grondzeil - Afdekzeil - Filter - Vloertegels - 9-delig kopen voor de prijs van € 969,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Intex Rond Prism Frame Zwembad - 457 x 122 cm - Grijs - Inclusief Pomp - Ladder - Grondzeil - Afdekzeil - Filter - Vloertegels - 9-delig te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 19 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Intex Rond Prism Frame Zwembad - 457 x 122 cm - Grijs - Inclusief Pomp - Ladder - Grondzeil - Afdekzeil - Filter - Vloertegels - 9-delig bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 762,95 voor Intex Rond Prism Frame Zwembad - 457 x 122 cm - Grijs - Inclusief Pomp - Ladder - Grondzeil - Afdekzeil - Filter - Vloertegels - 9-delig is gemeten op 16-05-2026. De hoogste prijs was € 888,95 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 126,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Intex |
|---|
Zwembad
| Vorm | Rond |
| Diameter | 457 cm |
| Inhoud | 16805 l |
| Type zwembad | Opzetzwembad |
| Zwembaddoelgroep | Familiebad |
| Zwembad opties | Inclusief filterpomp Aan te sluiten op tuinslang Bevat leegloopventiel Inclusief grondzeil Inclusief ladder Inclusief afdekzeil |
Algemene kenmerken
| Merk | Intex |
| Materiaal | PVC |
| Verpakkingsgewicht | 74 kg |
| EAN | 8193317100678 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 26726GN-Grijs |
| Kwaliteitslabel | CE |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Intex Trading B.V.Ettenseweg 464706PB RoosendaalNederland |
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Kleur | Grijs |
| Product breedte | 457 cm |
| Product hoogte | 122 cm |
| Product lengte | 457 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |
| Verpakking breedte | 36 cm |
| Verpakking hoogte | 130 cm |
| Verpakking lengte | 69 cm |
EAN
| EAN | 8193317100678 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Intex Rond Prism Frame Zwembad - 457 x 122 cm - Grijs - Inclusief Pomp - Ladder - Grondzeil - Afdekzeil - Filter - Vloertegels - 9-delig aankoopt