Intex Rond Prism Frame Zwembad - 427 x 107 cm - Grijs - Inclusief Pomp - Ladder - Grondzeil - Afdekzeil Verlichting - 8-delig
- EAN: 8193317096261
- Categorie(n): Zwembad
Prijs doorgegeven op : 18-05-2026 05:53:43 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Geniet deze zomer van optimaal zwembadplezier met het Intex Rond Prism Frame Zwembad van 427 x 107 cm. Dit hoogwaardige zwembad is ontworpen met een stevig, ovale frame en heeft een luxe grijze uitstraling. Het zwembad is geschikt voor het hele gezin en eenvoudig op te zetten binnen 45 minuten. Dit maakt het ideaal voor zowel jong als oud, zodat je snel kunt genieten van de verfrissende waterpret.
Het zwembad wordt geleverd als een alles-in-één pakket, waardoor je niet alleen geld bespaart, maar ook tijd en moeite. In dit pakket vind je een krachtige Intex filterpomp die tot 3407 liter water per uur kan filteren, en die ervoor zorgt dat je zwembadwater altijd schoon en helder blijft. Bovendien zijn alle accessoires op elkaar afgestemd, zodat je verzekerd bent van een perfect functionerend geheel zonder gedoe.
Bij het zwembad ontvang je tevens een degelijke zwembadtrap, die het in- en uitstappen vergemakkelijkt. Deze ladder is lichtgewicht en stabiel, met antislip treden voor extra grip. Daarnaast wordt er een sterk Intex grondzeil meegeleverd, dat bescherming biedt tegen beschadigingen aan de bodem van je zwembad. Het afdekzeil houdt vuil en bladeren op afstand en helpt om de watertemperatuur aangenaam te houden voor een langere zwemervaring.
Een unieke toevoeging aan dit zwembadpakket is de Intex LED drijvende zwembadverlichting. Met deze sfeervolle verlichting maak je de avonden rondom het zwembad extra bijzonder. Ideaal voor tuinfeestjes of rustige momenten met familie en vrienden. Dit zwembad van Intex biedt alles wat je nodig hebt voor een zorgeloze zomer vol plezier.
Dankzij de gebruiksvriendelijke handleiding is het opzetten van dit opzetzwembad eenvoudig en snel, en met een inhoud van 12.706 liter biedt het voldoende ruimte voor het hele gezin om samen herinneringen te maken. Het Intex Rond Prism Frame Zwembad is niet alleen een aanwinst voor je tuin, maar ook voor je zomerse plezier!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Intex Rond Prism Frame Zwembad - 427 x 107 cm - Grijs - Inclusief Pomp - Ladder - Grondzeil - Afdekzeil Verlichting - 8-delig kopen voor de prijs van € 658,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Intex Rond Prism Frame Zwembad - 427 x 107 cm - Grijs - Inclusief Pomp - Ladder - Grondzeil - Afdekzeil Verlichting - 8-delig te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 18 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Intex Rond Prism Frame Zwembad - 427 x 107 cm - Grijs - Inclusief Pomp - Ladder - Grondzeil - Afdekzeil Verlichting - 8-delig bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 571,95 voor Intex Rond Prism Frame Zwembad - 427 x 107 cm - Grijs - Inclusief Pomp - Ladder - Grondzeil - Afdekzeil Verlichting - 8-delig is gemeten op 16-05-2026. De hoogste prijs was € 666,95 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 95,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Intex |
|---|
Zwembad
| Vorm | Rond |
| Diameter | 427 cm |
| Inhoud | 12706 l |
| Type zwembad | Opzetzwembad |
| Zwembaddoelgroep | Familiebad |
| Zwembad opties | Inclusief filterpomp Aan te sluiten op tuinslang Bevat leegloopventiel Inclusief grondzeil Inclusief ladder Inclusief afdekzeil |
Algemene kenmerken
| Merk | Intex |
| Materiaal | PVC |
| Verpakkingsgewicht | 63 kg |
| EAN | 8193317096261 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 26720GN-Grijs |
| Kwaliteitslabel | CE |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Intex Trading B.V.Ettenseweg 464706PB RoosendaalNederland |
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Kleur | Grijs |
| Product breedte | 427 cm |
| Product hoogte | 107 cm |
| Product lengte | 427 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |
| Verpakking breedte | 41 cm |
| Verpakking hoogte | 116 cm |
| Verpakking lengte | 61 cm |
EAN
| EAN | 8193317096261 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Intex Rond Prism Frame Zwembad - 427 x 107 cm - Grijs - Inclusief Pomp - Ladder - Grondzeil - Afdekzeil Verlichting - 8-delig aankoopt