Intex Rond Prism Frame Zwembad - 366 x 76 cm - Grijs - Inclusief Solarzeil - Onderhoudspakket - Zwembadfilterpomp - Vloertegels
- EAN: 8721114942186
- Categorie(n): Zwembad
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Kies deze zomer voor Gemak & Comfort met het Intex Rond Prism Frame Zwembad. Dit zwembadpakket biedt u alle benodigdheden voor zorgeloos zwemplezier. Het stevige frame met ovale poten zorgt voor stabiliteit en duurzaamheid. Dankzij het dik Solarzeil blijft uw zwembadwater langer schoon en warm. Het bijgevoegde WAYS Duurzaam Onderhoudspakket zorgt ervoor dat u uw zwembad gemakkelijk kunt onderhouden.
Het zwembad is eenvoudig op te zetten en geschikt voor het hele gezin. Met de krachtige Zandfilterpomp worden vuil en bacteriën effectief uit het water gefilterd. De WAYS D'luxe vloertegels beschermen niet alleen uw zwembad, maar zorgen ook voor extra comfort tijdens het zwemmen. Geniet van het gemak en comfort van het Intex Prism Frame Zwembad deze zomer!
Dit zwembad heeft een diameter van 366 cm en een hoogte van 76 cm. Het grijze design past perfect in elke tuin. Het zwembad is ideaal voor familiegebruik en wordt geleverd met alle benodigde accessoires zoals een filterpomp, een Solarzeil en vloertegels. Met de duurzame materialen en handige opties zoals het leegloopventiel en de afdekzeil, bent u verzekerd van plezier voor het hele gezin.
De Prism Frame zwembadlijn van Intex staat bekend om zijn uitstekende kwaliteit en duurzaamheid. Het zwembad is voorzien van CE-kwaliteitslabel en heeft een fabrieksgarantie van 1 jaar. Met de universele handleiding en duidelijke instructies is het opzetten en onderhouden van het zwembad snel en eenvoudig. Kies voor gemak, comfort en kwaliteit met het Intex Rond Prism Frame Zwembad deze zomer!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Intex Rond Prism Frame Zwembad - 366 x 76 cm - Grijs - Inclusief Solarzeil - Onderhoudspakket - Zwembadfilterpomp - Vloertegels kopen voor de prijs van € 492,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Intex Rond Prism Frame Zwembad - 366 x 76 cm - Grijs - Inclusief Solarzeil - Onderhoudspakket - Zwembadfilterpomp - Vloertegels te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is Intex Rond Prism Frame Zwembad - 366 x 76 cm - Grijs - Inclusief Solarzeil - Onderhoudspakket - Zwembadfilterpomp - Vloertegels in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Intex Rond Prism Frame Zwembad - 366 x 76 cm - Grijs - Inclusief Solarzeil - Onderhoudspakket - Zwembadfilterpomp - Vloertegels bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 404,95 voor Intex Rond Prism Frame Zwembad - 366 x 76 cm - Grijs - Inclusief Solarzeil - Onderhoudspakket - Zwembadfilterpomp - Vloertegels is gemeten op 23-04-2025. De hoogste prijs was € 815,95 op 10-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 411,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | PVC |
| Merk | Intex |
Zwembad
| Vorm | Rond |
| Diameter | 366 cm |
| Inhoud | 6503 l |
| Type zwembad | Opzetzwembad |
| Zwembaddoelgroep | Familiebad |
| Zwembad opties | Inclusief filterpomp Aan te sluiten op tuinslang Bevat leegloopventiel Inclusief grondzeil Inclusief afdekzeil |
Algemene kenmerken
| Merk | Intex Prism Frame |
| Materiaal | PVC |
| Verpakkingsgewicht | 22 kg |
| EAN | 8721114942186 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 26710NP-Grijs |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Kleur | Grijs |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 366 cm |
| Product hoogte | 76 cm |
| Product lengte | 366 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |
| Verpakking breedte | 30 cm |
| Verpakking hoogte | 88 cm |
| Verpakking lengte | 32 cm |
EAN
| EAN | 8721114942186 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Intex Rond Prism Frame Zwembad - 366 x 76 cm - Grijs - Inclusief Solarzeil - Onderhoudspakket - Zwembadfilterpomp - Vloertegels aankoopt