Kies deze zomer voor Gemak & Comfort met het Intex Rond Prism Frame Zwembad. Dit zwembadpakket biedt alles wat u nodig heeft voor eindeloos zwemplezier. Het sterke frame van de Prism Frame lijn zorgt voor duurzaamheid en stevigheid, terwijl de luxe grijze uitstraling een stijlvolle toevoeging is aan uw tuin. In slechts 30 minuten staat dit zwembad klaar om gevuld te worden, zodat u snel kunt genieten van verkoeling op warme dagen.
Met een diameter van 366 cm en een hoogte van 76 cm is dit zwembad ideaal voor het hele gezin. De ovale poten zorgen voor extra stabiliteit, terwijl de meegeleverde Intex Filterpomp ervoor zorgt dat het water fris en schoon blijft. Daarnaast bevat dit pakket 6 Intex Type-A filters, WAYS 3-in-1 Teststrips en een WAYS D'luxe Solarzeil. Zo bent u verzekerd van een complete set accessoires die perfect op elkaar aansluiten.
Het Solarzeil isoleert uitstekend en houdt vuil en bladeren uit uw zwembad, terwijl de 3-in-1 Teststrips zorgen voor perfect gebalanceerd water. Dankzij de hoogwaardige afwerking en kwaliteitsmaterialen kunt u jarenlang zorgeloos genieten van dit Intex zwembad. Haal de zomer in huis met het Intex Rond Prism Frame Zwembad en creëer uw eigen zwemparadijs in de achtertuin!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Intex Rond Prism Frame Zwembad - 366 x 76 cm - Grijs - Inclusief Pomp Filters - Testrips - Solarzeil kopen voor de prijs van € 195,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Intex Rond Prism Frame Zwembad - 366 x 76 cm - Grijs - Inclusief Pomp Filters - Testrips - Solarzeil te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Intex Rond Prism Frame Zwembad - 366 x 76 cm - Grijs - Inclusief Pomp Filters - Testrips - Solarzeil bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 161,00 voor Intex Rond Prism Frame Zwembad - 366 x 76 cm - Grijs - Inclusief Pomp Filters - Testrips - Solarzeil is gemeten op 29-07-2025. De hoogste prijs was € 353,95 op 27-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 192,95. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | PVC |
| Merk | Intex |
Zwembad
| Vorm | Rond |
| Diameter | 366 cm |
| Inhoud | 6503 l |
| Type zwembad | Opzetzwembad |
| Zwembaddoelgroep | Familiebad |
| Zwembad opties | Inclusief filterpomp Aan te sluiten op tuinslang Bevat leegloopventiel Inclusief afdekzeil |
Algemene kenmerken
| Merk | Intex Prism Frame |
| Materiaal | PVC |
| Verpakkingsgewicht | 26 kg |
| EAN | 8721114952550 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 26712GN-Grijs |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Intex Trading B.V.Ettenseweg 464706PB RoosendaalNederland |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@intexcorp.nl |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Kleur | Grijs |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Intex Trading B.V.Ettenseweg 464706PB RoosendaalNederland |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 366 cm |
| Product hoogte | 76 cm |
| Product lengte | 366 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 31 (0)165-593939 |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |
| Verpakking breedte | 34 cm |
| Verpakking hoogte | 88 cm |
| Verpakking lengte | 36 cm |
EAN
| EAN | 8721114952550 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Intex Rond Prism Frame Zwembad - 366 x 76 cm - Grijs - Inclusief Pomp Filters - Testrips - Solarzeil aankoopt