Intex Rond Opblaasbaar Easy Set Zwembad - 366 x 76 cm - Blauw - Inclusief Onderhoudspakket - Zwembadfilterpomp - Filter - Grondzeil - Solar Mat - Ladder - Voetenbad
- EAN: 8721114907130
- Categorie(n): Zwembad
Prijs doorgegeven op : 27-05-2026 05:53:40 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Het Intex Rond Opblaasbaar Easy Set Zwembad is de perfecte toevoeging aan je tuin voor zomers plezier voor het hele gezin. Met een diameter van 366 cm en een hoogte van 76 cm biedt dit zwembad voldoende ruimte om af te koelen en te genieten van het water. De blauwe kleur zorgt voor een frisse uitstraling in je tuin.
Dit opblaasbare zwembad wordt geleverd met een compleet onderhoudspakket, waaronder een zwembadfilterpomp voor schoon water, een filter om vuil te verwijderen, een grondzeil voor extra bescherming, een solar mat om het water te verwarmen en een ladder voor gemakkelijke toegang. Daarnaast is er een voetenbad inbegrepen voor het afspoelen van vuil voor het betreden van het zwembad.
Het zwembad is gemaakt van duurzaam PVC en kunststof, wat zorgt voor stevigheid en langdurig gebruik. Dankzij het eenvoudige opzetten en afbreken van het Easy Set ontwerp, kan het zwembad snel worden geïnstalleerd wanneer het zomerse weer toeslaat. Het is geschikt voor alle leeftijden, maar kinderen moeten te allen tijde onder toezicht van een volwassene staan.
Aanvullend beschikt dit zwembad over diverse opties, zoals aansluiting op een tuinslang voor gemakkelijk vullen en een leegloopventiel voor het snel laten leeglopen van het zwembad. Deze elementen dragen bij aan het gebruiksgemak en de duurzaamheid van het zwembad. Met een capaciteit van 5621 liter is er genoeg ruimte voor uren waterplezier in je eigen achtertuin.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Intex Rond Opblaasbaar Easy Set Zwembad - 366 x 76 cm - Blauw - Inclusief Onderhoudspakket - Zwembadfilterpomp - Filter - Grondzeil - Solar Mat - Ladder - Voetenbad kopen voor de prijs van € 413,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Intex Rond Opblaasbaar Easy Set Zwembad - 366 x 76 cm - Blauw - Inclusief Onderhoudspakket - Zwembadfilterpomp - Filter - Grondzeil - Solar Mat - Ladder - Voetenbad te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 27 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Intex Rond Opblaasbaar Easy Set Zwembad - 366 x 76 cm - Blauw - Inclusief Onderhoudspakket - Zwembadfilterpomp - Filter - Grondzeil - Solar Mat - Ladder - Voetenbad bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 231,95 voor Intex Rond Opblaasbaar Easy Set Zwembad - 366 x 76 cm - Blauw - Inclusief Onderhoudspakket - Zwembadfilterpomp - Filter - Grondzeil - Solar Mat - Ladder - Voetenbad is gemeten op 14-02-2026. De hoogste prijs was € 467,95 op 26-05-2026. Dat is een totaal verschil van € 236,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | PVC |
| Merk | Intex |
Zwembad
| Vorm | Rond |
| Diameter | 366 cm |
| Inhoud | 5621 l |
| Type zwembad | Opblaasbaarzwembad |
| Zwembaddoelgroep | Familiebad |
| Zwembad opties | Inclusief filterpomp Aan te sluiten op tuinslang Bevat leegloopventiel Inclusief grondzeil Inclusief ladder |
Algemene kenmerken
| Merk | Intex Easy Set |
| Materiaal | PVC Kunststof |
| Verpakkingsgewicht | 11 kg |
| EAN | 8721114907130 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 28130NP-Blauw |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Intex Trading B.V.Ettenseweg 464706PB RoosendaalNederland |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@intexcorp.nl |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Kleur | Blauw |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Intex Trading B.V.Ettenseweg 464706PB RoosendaalNederland |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 366 cm |
| Product hoogte | 76 cm |
| Product lengte | 366 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 31 (0)165-593939 |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |
| Verpakking breedte | 24 cm |
| Verpakking hoogte | 40 cm |
| Verpakking lengte | 40 cm |
EAN
| EAN | 8721114907130 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Intex Rond Opblaasbaar Easy Set Zwembad - 366 x 76 cm - Blauw - Inclusief Onderhoudspakket - Zwembadfilterpomp - Filter - Grondzeil - Solar Mat - Ladder - Voetenbad aankoopt