Intex Rond Frame Zwembad - 305 x 76 cm - Waterprint - Inclusief Pomp Solarzeil - Speelgoed - Vloertegels - 7-delig
- EAN: 8186621013260
- Categorie(n): Zwembad
Prijs doorgegeven op : 27-05-2026 05:53:40 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Kies deze zomer voor onvergetelijk waterplezier met het Intex Rond Frame Zwembad - 305 x 76 cm. Dit opzetzwembad is perfect voor gezinnen en biedt voldoende ruimte om samen met vrienden en familie af te koelen. Met een inhoud van 4485 liter en een robuuste metalen constructie bent u verzekerd van stabiliteit en langdurig gebruik.
Dit complete zwembadpakket bevat alles wat u nodig heeft voor een zorgeloze zomer. De meegeleverde Intex filterpomp (1250 liter per uur) zorgt ervoor dat uw zwembadwater altijd helder en schoon blijft. Dankzij het handige ontwerp sluit de pomp eenvoudig aan op uw tuinslang en kan deze snel in gebruik worden genomen.
Geniet van extra comfort met het WAYS D'luxe Solarzeil, dat niet alleen voorkomt dat vuil en bladeren in uw zwembad belanden, maar ook het water langer warm houdt. De zwarte onderkant van het zeil vermindert algvorming, wat bijdraagt aan een prettige zwemervaring. Met de bijgeleverde WAYS D'luxe vloertegels creëert u bovendien een comfortabele ondergrond waar uw voeten dankbaar voor zullen zijn.
Het zwembad is eenvoudig op te zetten en is binnen 30 minuten klaar voor gebruik. Het stevige, polyester versterkte PVC materiaal garandeert een lange levensduur. Dit zwembad is ideaal voor een gezin van vier personen en biedt een perfecte plek voor zomerse avonturen.
Met het Intex Rond Frame Zwembad haalt u niet alleen een veelzijdig speel- en zwemplezier in huis, maar ook een aantal handige accessoires die de ervaring nog aangenamer maken. Maak uw zomer compleet en geniet van eindeloze waterpret, waar het hele gezin van kan genieten!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Intex Rond Frame Zwembad - 305 x 76 cm - Waterprint - Inclusief Pomp Solarzeil - Speelgoed - Vloertegels - 7-delig kopen voor de prijs van € 567,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Intex Rond Frame Zwembad - 305 x 76 cm - Waterprint - Inclusief Pomp Solarzeil - Speelgoed - Vloertegels - 7-delig te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 27 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Intex Rond Frame Zwembad - 305 x 76 cm - Waterprint - Inclusief Pomp Solarzeil - Speelgoed - Vloertegels - 7-delig bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 523,95 voor Intex Rond Frame Zwembad - 305 x 76 cm - Waterprint - Inclusief Pomp Solarzeil - Speelgoed - Vloertegels - 7-delig is gemeten op 23-05-2026. De hoogste prijs was € 600,95 op 25-05-2026. Dat is een totaal verschil van € 77,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Intex |
|---|
Zwembad
| Vorm | Rond |
| Diameter | 305 cm |
| Inhoud | 4485 l |
| Type zwembad | Opzetzwembad |
| Zwembaddoelgroep | Familiebad |
| Zwembad opties | Inclusief filterpomp Aan te sluiten op tuinslang Bevat leegloopventiel Inclusief grondzeil Inclusief afdekzeil |
Algemene kenmerken
| Merk | Intex |
| Materiaal | PVC |
| Verpakkingsgewicht | 20 kg |
| EAN | 8186621013260 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 28208GN-Blauw |
| Kwaliteitslabel | CE |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Intex Trading B.V.Ettenseweg 464706PB RoosendaalNederland |
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Kleur | Blauw |
| Product breedte | 305 cm |
| Product hoogte | 76 cm |
| Product lengte | 305 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |
| Verpakking breedte | 30 cm |
| Verpakking hoogte | 88 cm |
| Verpakking lengte | 33 cm |
EAN
| EAN | 8186621013260 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Intex Rond Frame Zwembad - 305 x 76 cm - Waterprint - Inclusief Pomp Solarzeil - Speelgoed - Vloertegels - 7-delig aankoopt