Intex Metal Frame Zwembad - Opzetzwembad - 366x76 cm - Inclusief Onderhoudspakket, Filter en Stofzuiger
- EAN: 8720679770944
- Categorie(n): Zwembaden & Accessoires Zwembad
Prijs doorgegeven op : 27-05-2026 05:53:40 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Dit Intex Metal Frame zwembad is ideaal voor het hele gezin om te genieten van verfrissend zwemplezier in de tuin. Met een diameter van 366 cm en een hoogte van 76 cm biedt dit opzetzwembad voldoende ruimte voor iedereen. Door de stevige metalen frameconstructie is het zwembad duurzaam en stabiel. Het zwembad heeft een inhoud van 6503 liter, waardoor het perfect is voor familiegebruik.
Het zwembad is vervaardigd door Intex, een gerenommeerd merk in de sector, en gemaakt van hoogwaardig PVC-materiaal. Het verpakkingsgewicht van 31,59 kg zorgt voor gemakkelijk transport en installatie. Dit zwembad voldoet ook aan de kwaliteitsnormen en is voorzien van het CE-keurmerk.
De blauw-witte kleurstelling geeft het zwembad een frisse uitstraling en past goed in elke tuin. Met de bijgevoegde accessoires, zoals het onderhoudspakket, de filter en de stofzuiger, heb je alles wat je nodig hebt voor een optimale zwemervaring. Dit zwembad wordt geleverd met duidelijke universele instructies en veiligheidswaarschuwingen, waardoor je met een gerust hart van het zwembad kunt genieten.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Intex Metal Frame Zwembad - Opzetzwembad - 366x76 cm - Inclusief Onderhoudspakket, Filter en Stofzuiger kopen voor de prijs van € 397,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Intex Metal Frame Zwembad - Opzetzwembad - 366x76 cm - Inclusief Onderhoudspakket, Filter en Stofzuiger te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 27 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Intex Metal Frame Zwembad - Opzetzwembad - 366x76 cm - Inclusief Onderhoudspakket, Filter en Stofzuiger bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 263,95 voor Intex Metal Frame Zwembad - Opzetzwembad - 366x76 cm - Inclusief Onderhoudspakket, Filter en Stofzuiger is gemeten op 17-05-2026. De hoogste prijs was € 519,95 op 02-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 256,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | PVC |
| Merk | Intex |
Zwembad
| Vorm | Rond |
| Diameter | 366 cm |
| Inhoud | 6503 l |
| Type zwembad | Opzetzwembad |
| Zwembaddoelgroep | Familiebad |
Algemene kenmerken
| Merk | Intex |
| Materiaal | PVC |
| Verpakkingsgewicht | 31.59 kg |
| EAN | 8720679770944 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 28212GN |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Kleur | Blauw Wit |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 366 cm |
| Product hoogte | 76 cm |
| Product lengte | 366 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |
| Verpakking breedte | 34 cm |
| Verpakking hoogte | 88 cm |
| Verpakking lengte | 36 cm |
EAN
| EAN | 8720679770944 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Intex Metal Frame Zwembad - Opzetzwembad - 366x76 cm - Inclusief Onderhoudspakket, Filter en Stofzuiger aankoopt