Intex Graphite Panel Pool 478x124 cm met zandfilter, ladder, afdek- en grondzeil - Model 2022
- EAN: 6941057421681
- Categorie(n): Zwembaden & Accessoires Zwembad
Prijs doorgegeven op : 26-05-2026 05:54:26 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Geniet met het hele gezin van verfrissing in de tuin met het Intex Graphite Panel Pool 478x124 cm. Dit opzetzwembad heeft een inhoud van 16805 liter en is ideaal voor familiepret. Het zwembad wordt compleet geleverd met een zandfilter, ladder, afdekzeil en grondzeil voor extra gemak. Zo ben je in één keer klaar voor eindeloos waterplezier in je eigen achtertuin.
Het zwembad is gemaakt van PVC en metaal en heeft een kwaliteitslabel van CE. Met een garantie van 2 jaar ben je verzekerd van duurzaamheid en kwaliteit. De donkergrijze kleur geeft het zwembad een stijlvolle uitstraling die in elke tuin past. Bovendien is het zwembad eenvoudig te monteren en kan het in verschillende talen worden gebruikt dankzij de handleiding in het Duits, Engels, Frans en Nederlands.
Dankzij de afmetingen van 478 x 124 cm is er voldoende ruimte om te zwemmen en plezier te hebben. Het zwembad wordt geleverd in een handige verpakking met een breedte van 81 cm, hoogte van 123 cm en lengte van 140 cm. Kortom, het Intex Graphite Panel Pool 478x124 cm biedt alles wat je nodig hebt voor een zomer vol zwemplezier voor het hele gezin.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Warentuin Fietsenwinkel be
- Bij Warentuin kun je Intex Graphite Panel Pool 478x124 cm met zandfilter, ladder, afdek- en grondzeil - Model 2022 kopen voor de prijs van € 1.189,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Intex Graphite Panel Pool 478x124 cm met zandfilter, ladder, afdek- en grondzeil - Model 2022 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 26 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Intex Graphite Panel Pool 478x124 cm met zandfilter, ladder, afdek- en grondzeil - Model 2022 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 868,00 voor Intex Graphite Panel Pool 478x124 cm met zandfilter, ladder, afdek- en grondzeil - Model 2022 is gemeten op 18-10-2025. De hoogste prijs was € 1299,89 op 03-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 431,89. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | PVC |
|---|---|
| Merk | Intex |
Zwembad
| Vorm | Rond |
| Diameter | 478 cm |
| Inhoud | 16805 l |
| Type zwembad | Opzetzwembad |
| Zwembaddoelgroep | Familiebad |
| Zwembad opties | Inclusief afdekzeil Inclusief filterpomp Inclusief grondzeil Inclusief ladder |
Algemene kenmerken
| Merk | Intex |
| Materiaal | PVC Metaal |
| Verpakkingsgewicht | 229 kg |
| EAN | 6941057421681 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 26384GS |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Kleur | Donkergrijs |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 478 cm |
| Product hoogte | 124 cm |
| Product lengte | 478 cm |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans Nederlands |
| Verpakking breedte | 81 cm |
| Verpakking hoogte | 123 cm |
| Verpakking lengte | 140 cm |
EAN
| EAN | 6941057421681 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Intex Graphite Panel Pool 478x124 cm met zandfilter, ladder, afdek- en grondzeil - Model 2022 aankoopt