Intex Family Frame Zwembad 450x220x84cm - Opzetzwembad + Filterpomp + Afdekzeil
- EAN: 5541236198178
- Categorie(n): Zwembaden & Accessoires Zwembad
Prijs doorgegeven op : 28-05-2026 05:52:14 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Geniet van de zomer in stijl met het Intex Family Frame Zwembad. Dit rechthoekige opzetzwembad heeft een capaciteit van 7227 liter, waardoor het perfect is voor familieplezier. Het zwembad wordt geleverd met een filterpomp en een afdekzeil, zodat je alles hebt wat je nodig hebt voor een verfrissende duik in je eigen achtertuin.
Het zwembad is van het merk Intex en gemaakt van duurzaam kunststof. Met een gewicht van 39,20 kg is het eenvoudig op te zetten en te verplaatsen. De blauwe kleur geeft een vrolijke uitstraling, terwijl de afmetingen van 450 x 220 x 84 cm voldoende ruimte bieden voor het hele gezin om te spetteren en plezier te hebben.
De verpakking bevat ook een universele handleiding en veiligheidswaarschuwingen voor speelgoed. Met een EAN-code van 5541236198178 voldoet dit zwembad aan de CE-kwaliteitsnormen en is het een veilige en leuke toevoeging aan jouw buitenruimte.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Intex Family Frame Zwembad 450x220x84cm - Opzetzwembad + Filterpomp + Afdekzeil kopen voor de prijs van € 440,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Intex Family Frame Zwembad 450x220x84cm - Opzetzwembad + Filterpomp + Afdekzeil te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 28 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Intex Family Frame Zwembad 450x220x84cm - Opzetzwembad + Filterpomp + Afdekzeil bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 207,95 voor Intex Family Frame Zwembad 450x220x84cm - Opzetzwembad + Filterpomp + Afdekzeil is gemeten op 31-12-2025. De hoogste prijs was € 572,95 op 02-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 365,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Intex |
Zwembad
| Vorm | Rechthoek |
| Inhoud | 7227 l |
| Type zwembad | Opzetzwembad |
| Zwembaddoelgroep | Familiebad |
| Zwembad opties | Inclusief afdekzeil Inclusief filterpomp Inclusief pomp |
Algemene kenmerken
| Merk | Intex |
| Materiaal | Kunststof |
| Verpakkingsgewicht | 39.20 kg |
| EAN | 5541236198178 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Kleur | blauw |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 450 cm |
| Product hoogte | 84 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Verpakking breedte | 30.50 cm |
| Verpakking hoogte | 37 cm |
| Verpakking lengte | 108.50 cm |
EAN
| EAN | 5541236198178 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Intex Family Frame Zwembad 450x220x84cm - Opzetzwembad + Filterpomp + Afdekzeil aankoopt