Intex - Deluxe Oppervlakte Skimmer - Voor wandmontage - Verwijdert vuil van wateroppervlak
- EAN: 8721194935658
- Categorie(n): Zwembadonderhoud
Prijs doorgegeven op : 28-05-2026 05:52:14 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Houd je zwembad schoon en uitnodigend met de Intex Deluxe Oppervlakte Skimmer. Deze efficiënte skimmer is ontworpen voor wandmontage en is perfect voor het eenvoudig verwijderen van drijvend vuil, zoals bladeren, insecten en stof, van het wateroppervlak. Met deze skimmer geniet je van een helder zwemwater zonder extra inspanning.
De automatische werking van de skimmer zorgt ervoor dat deze uitsluitend functioneert wanneer je filterpomp draait. Zodra de pomp aan gaat, wordt het oppervlaktewater via de skimmer aangetrokken en komt al het vuil in het handige opvangmandje terecht. Het fijnere vuil wordt meegevoerd naar de filterpomp en zorgt zo voor een nog betere waterkwaliteit.
Met een verpakkingsgewicht van 1,92 kg en een praktische wandmontage is deze skimmer zowel stevig als gebruiksvriendelijk. Het herbruikbare opvangmandje is eenvoudig te legen en schoon te maken, waardoor je het onderhoud van je zwembad een stuk eenvoudiger maakt. Gemaakt van UV-bestendig kunststof, biedt de skimmer duurzaamheid voor jarenlang gebruik, zelfs onder de meest intensieve zomeromstandigheden.
De Intex Deluxe Oppervlakte Skimmer is niet alleen handig, maar helpt ook om de waterkwaliteit te verbeteren. Met minder vuil in je zwembad geniet je van kristalhelder water en wordt de belasting van je filterpomp verminderd. Deze skimmer is de ideale aanvulling voor elk opzetzwembad.
Bij de aankoop ontvang je bovendien alle benodigde accessoires: een ophangbeugel voor wandmontage, een opvangmandje en een slangaansluiting. Maak je zwemervaring compleet met de Intex Deluxe Skimmer en ervaar het gemak van moeiteloos zwembadonderhoud!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Intex - Deluxe Oppervlakte Skimmer - Voor wandmontage - Verwijdert vuil van wateroppervlak kopen voor de prijs van € 23,77. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Intex - Deluxe Oppervlakte Skimmer - Voor wandmontage - Verwijdert vuil van wateroppervlak te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 28 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Intex - Deluxe Oppervlakte Skimmer - Voor wandmontage - Verwijdert vuil van wateroppervlak bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,10 voor Intex - Deluxe Oppervlakte Skimmer - Voor wandmontage - Verwijdert vuil van wateroppervlak is gemeten op 25-02-2026. De hoogste prijs was € 45,95 op 24-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 29,85. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Intex |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.92 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Blauw |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 28000 |
| Taal handleiding | Universeel |
Character
| Personage | Geen personage |
Gevarenaanduiding
| Signaalwoord | Niet van toepassing |
| Gevarenaanduiding (H-zinnen) | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Type zwembadonderhoud | Skimmer |
| Verpakking breedte | 253 mm |
| Verpakking hoogte | 210 mm |
| Verpakking lengte | 336 mm |
| Voorzorgsaanduiding (P-zinnen) | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8721194935658 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Intex - Deluxe Oppervlakte Skimmer - Voor wandmontage - Verwijdert vuil van wateroppervlak aankoopt