HUDORA Rekstok Duikelrek Fabian Enkel
- EAN: 4005998148433
- Categorie(n): Buitenspeelpakket
Prijs doorgegeven op : 29-05-2026 05:52:07 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de HUDORA Rekstok Duikelrek Fabian Enkel kunnen kinderen eindeloos speelplezier beleven in de buitenlucht. Dit duikelrek is geschikt voor kinderen van 7 tot 12 jaar oud en heeft een aanbevolen maximumgewicht van 10.04 kg. Het duikelrek is gemaakt van stevig metaal en heeft vrolijke kleuren zoals rood, blauw en geel.
Het merk achter dit kwaliteitsproduct is Hudora, dat bekend staat om duurzame en veilige speeltoestellen. Het product voldoet aan de CE-markering en is TüV-gecertificeerd. Met afmetingen van 240 mm x 70 mm x 1200 mm past dit duikelrek in vrijwel elke tuin of speelruimte. Bovendien is het duikelrek eWaste-vrij, waardoor het ook nog eens milieuvriendelijk is.
Het Hudora Rekstok Duikelrek Fabian Enkel is ideaal voor kinderen die van buiten spelen houden en helpt hen bij het ontwikkelen van kracht, coördinatie en plezier in beweging. Geef jouw kinderen het cadeau van actief spelen met dit hoogwaardige duikelrek.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Alternate Fietsenwinkel be
- Bij Alternate kun je HUDORA Rekstok Duikelrek Fabian Enkel kopen voor de prijs van € 39,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om HUDORA Rekstok Duikelrek Fabian Enkel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 29 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat HUDORA Rekstok Duikelrek Fabian Enkel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 39,99 voor HUDORA Rekstok Duikelrek Fabian Enkel is gemeten op 24-03-2026. De hoogste prijs was € 60,99 op 26-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 21,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 10.04 kg |
Productinformatie
| Kleur | rood blauw geel |
| Materiaal | Metaal |
Productinformatie
| Merk | Hudora |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 64000 |
| EAN | 4005998148433 |
| Kwaliteitslabel | TüV |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 240 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 1200 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005998148433 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je HUDORA Rekstok Duikelrek Fabian Enkel aankoopt