HOT WHEELS DESIGNED BY 84/250 ORANGE/BLACK 1:64 HW DESIGNED BY 3/5
- EAN: 8713568190480
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
Prijs doorgegeven op : 30-05-2026 05:53:01 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Hot Wheels Designed by 84/250 Orange/Black 1:64 HW is een stoere speelgoedauto die zowel voor kinderen als volwassenen veel plezier biedt. Met een uniek ontwerp en een schaal van 1:64 is dit een perfecte aanvulling op elke speelgoedauto-collectie.
Deze metalen en kunststof speelgoedauto weegt slechts 85 gram en heeft een afmeting van 3 cm in hoogte, 3 cm in breedte en 7 cm in lengte. De auto is ontworpen door Hot Wheels, een bekend en kwalitatief merk in de speelgoedindustrie.
Geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar en met een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar, is dit speelgoed veilig en duurzaam. Het product is voorzien van een CE-markering en voldoet daarmee aan alle Europese veiligheidsnormen.
Hoewel deze Hot Wheels auto geen geluid maakt of verlichting heeft, is het wel een mechanisch voertuig dat zorgt voor uren speelplezier. Perfect voor liefhebbers van auto's en ideaal voor creatieve en fantasierijke speelsessies.
Met het unieke ontwerp in zwart en oranje en de opvallende schaalverhouding van 1:64 zal deze Hot Wheels Designed by 84/250 Orange/Black 1:64 HW zeker de aandacht trekken van autoliefhebbers van alle leeftijden. Een geweldige toevoeging aan elke speelgoedverzameling!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je HOT WHEELS DESIGNED BY 84/250 ORANGE/BLACK 1:64 HW DESIGNED BY 3/5 kopen voor de prijs van € 44,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om HOT WHEELS DESIGNED BY 84/250 ORANGE/BLACK 1:64 HW DESIGNED BY 3/5 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 30 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat HOT WHEELS DESIGNED BY 84/250 ORANGE/BLACK 1:64 HW DESIGNED BY 3/5 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 44,95 voor HOT WHEELS DESIGNED BY 84/250 ORANGE/BLACK 1:64 HW DESIGNED BY 3/5 is gemeten op 15-01-2025. De hoogste prijs was € 44,95 op 15-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Merk | Hot Wheels |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
Productinformatie
| Kleur | BLACK ORANGE |
| Materiaal | Metaal Kunststof |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
Productinformatie
| Merk | Hot Wheels |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 21A |
| EAN | 8713568190480 |
| Automerk | Geen automerk |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 3 cm |
| Product gewicht | 85 g |
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 7 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | 1:64 |
| Speelgoedthema | Auto's |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (5) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. Niet geschikt voor kinderen onder (4) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. Niet geschikt voor kinderen onder (14) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. Niet geschikt voor kinderen onder (13) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 00 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8713568190480 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je HOT WHEELS DESIGNED BY 84/250 ORANGE/BLACK 1:64 HW DESIGNED BY 3/5 aankoopt