Hatchimals Alive - Mystery Hatch Draggle - Interactief verrassingsspeelgoed in een ei met mist, lichtjes en geluiden
- EAN: 0778988452615
- Categorie(n): Knuffels
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 06:29:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Er komt iets magisch aan met de Hatchimals Alive Mystery Hatch Draggle - interactief verrassingsspeelgoed in een ei met mist, lichtjes en geluiden. Jouw liefde is nodig om dit mysterieuze wezen uit te laten komen. Deze Hatchimals zijn een absolute must-have, elk ei bevat een van de twee personages die tot leven zullen komen met meer dan 100 geluiden en reacties.
Om je personage aan te moedigen om uit zijn ei te komen, kun je knuffelen, tikken, tillen en wiebelen. Het ei zal oplichten, wiebelen en je zult zelfs reacties van jouw Hatchimal van binnenuit horen. Zodra het ei voldoende liefde heeft ontvangen, wordt het tijd voor de ultieme uitkomervaring. Verzamel je familie en vrienden en zie hoe een magische mist verschijnt en het ei in regenboogkleuren oplicht, wat de opwinding alleen maar vergroot.
De Hatchimals Alive Mystery Hatch Draggle is perfect voor liefhebbers van verrassingsspeelgoed, elektronische huisdieren, speelfiguren, poppen en poppenhuisspel. Dit interactieve speelgoed is ideaal als verjaardagscadeau, kerstcadeau of gewoon als verrassing voor elke gelegenheid. Het product wordt geleverd inclusief 4 AA-batterijen, zodat je meteen aan de slag kunt met het tot leven brengen van jouw eigen Hatchimal. Ga op avontuur met je Hatchimals en beleef eindeloos speelplezier met de Hatchimals Alive Mystery Hatch Draggle!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Top1Toys Dreamland Intertoys Toychamp
- Bij Intertoys kun je Hatchimals Alive - Mystery Hatch Draggle - Interactief verrassingsspeelgoed in een ei met mist, lichtjes en geluiden kopen voor de prijs van € 29,98. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Hatchimals Alive - Mystery Hatch Draggle - Interactief verrassingsspeelgoed in een ei met mist, lichtjes en geluiden te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Hatchimals Alive - Mystery Hatch Draggle - Interactief verrassingsspeelgoed in een ei met mist, lichtjes en geluiden bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,69 voor Hatchimals Alive - Mystery Hatch Draggle - Interactief verrassingsspeelgoed in een ei met mist, lichtjes en geluiden is gemeten op 23-09-2025. De hoogste prijs was € 44,00 op 30-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 28,31. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 15 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 4 |
| Accu/batterij code | AA |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Interactief | Ja |
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | Oktober |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Draggle |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Fantasiedier |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Hatchimals |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 15.42 cm |
| Product hoogte | 20 cm |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Verpakking breedte | 210 mm |
| Verpakking hoogte | 207 mm |
| Verpakking lengte | 249 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1316 g |
| Wasbaar | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 0778988452615 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Hatchimals Alive - Mystery Hatch Draggle - Interactief verrassingsspeelgoed in een ei met mist, lichtjes en geluiden aankoopt