Hasbro Trivial Pursuit Classic - Spaanstalige Editie - C1940105
- EAN: 5010993389544
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek een klassieker met de Hasbro Trivial Pursuit Classic - Spaanstalige Editie - C1940105! Dit strategische spel biedt uren speelplezier voor volwassenen en is perfect voor een spelletjesavond met vrienden of familie. Met vragen in het Spaans daagt Trivial Pursuit Classic je kennis uit op verschillende gebieden, van geschiedenis en wetenschap tot entertainment en meer.
Het spel heeft een speeltijd van ongeveer 30 minuten per sessie, waardoor het ideaal is voor een kort spel of meerdere rondes. De verpakkingsinhoud bestaat uit 1 spelset van hoge kwaliteit van Hasbro, een bekend en betrouwbaar merk in de wereld van bordspellen. De spelregels zijn in het Engels, maar het spel zelf is volledig in het Spaans, waardoor het zowel vermakelijk als educatief is.
Met een aanbevolen minimumleeftijd van 8 jaar is Trivial Pursuit Classic geschikt voor zowel kinderen als volwassenen. Het spel kan worden gespeeld door 2 tot 4 spelers, en vereist geen batterijen voor gebruik. De verpakking weegt ongeveer 1.09 kg en heeft afmetingen van 0 cm bij 0 cm bij 0 cm.
Geniet van een gezellige en leerzame spelervaring met de Hasbro Trivial Pursuit Classic - Spaanstalige Editie - C1940105. Test je kennis, daag je vrienden uit en word de ultieme trivia-kampioen! Dit spel is ideaal voor zowel gevorderde als beginnende spelers en zorgt keer op keer voor spannende momenten.
Trivial Pursuit Classic biedt een perfecte mix van plezier en educatie, waardoor het niet alleen een geweldige toevoeging is aan je bordspelcollectie, maar ook een ideaal cadeau voor elke gelegenheid. Verrijk je game night met dit populaire bordspel en laat het plezier beginnen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Hasbro Trivial Pursuit Classic - Spaanstalige Editie - C1940105 kopen voor de prijs van € 52,72. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Hasbro Trivial Pursuit Classic - Spaanstalige Editie - C1940105 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Hasbro Trivial Pursuit Classic - Spaanstalige Editie - C1940105 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 44,40 voor Hasbro Trivial Pursuit Classic - Spaanstalige Editie - C1940105 is gemeten op 20-12-2025. De hoogste prijs was € 81,26 op 09-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 36,86. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Karton |
| Merk | Hasbro |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.09 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Engels |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Hasbro |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0 |
| EAN | 5010993389544 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2011 |
| Introductiemaand | Juli |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2011 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010993389544 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Hasbro Trivial Pursuit Classic - Spaanstalige Editie - C1940105 aankoopt