Hasbro Transformers speelgoed Core Smash Changers multicolor.
- EAN: 5010996356789
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Hasbro Transformers speelgoed Core Smash Changers multicolor. kopen voor de prijs van € 51,29. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Hasbro Transformers speelgoed Core Smash Changers multicolor. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Hasbro Transformers speelgoed Core Smash Changers multicolor. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 51,70 voor Hasbro Transformers speelgoed Core Smash Changers multicolor. is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 51,70 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Hasbro |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | Hasbro |
| Personage | Transformers |
| EAN | 5010996356789 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | G27985L0 |
Character
| Personage | Transformers |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Hasbro |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | Hasbro |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek Robots |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.39 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010996356789 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Hasbro Transformers speelgoed Core Smash Changers multicolor. aankoopt