Hasbro - Transformers One Sentinel Prime | Auto bots wars | Robot technic modelbouw | Gundam model kit | Speelgoed legacy star bouwpakket | Bekend van manga & anime | Niet compatibel met lego of revell
- EAN: 0858050008596
- Categorie(n): Speelsets
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Stap in de epische wereld van Transformers met de Hasbro Sentinel Prime bouwset. Deze legendarische strijder van Cybertron is een must-have voor fans en verzamelaars van Transformers. Het gedetailleerde meesterwerk is ontworpen met oog voor precisie en kwaliteit, waardoor Sentinel Prime tot leven komt in je collectie.
De set bevat 91 hoogwaardige ABS-onderdelen waarmee je Sentinel Prime eenvoudig in elkaar zet, zonder de noodzaak van lijm of gereedschap. Met zijn blauw-gouden kleurenschema en indrukwekkende wapens is hij klaar om het slagveld te betreden. Je kunt hem verschillende gevechtsposities laten aannemen dankzij zijn volledig beweegbare ledematen.
Dit actiefiguur is niet alleen een lust voor het oog, maar wordt ook geleverd met accessoires zoals een gigantisch zwaard en energiewapens, waarmee je spannende actiescènes creëert. Presenteer je creatie op de meegeleverde displaystandaard en laat Sentinel Prime schitteren als pronkstuk in je collectie, met zijn hoogte van 12,8 cm.
Transformers-fans van alle leeftijden zullen genieten van deze bouwset, die kwaliteit, detail en eenvoud combineert om een unieke bouwervaring te bieden. Voeg Sentinel Prime vandaag nog toe aan je verzameling en betreed de wereld van Cybertron vol iconische kracht en avontuur!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Hasbro - Transformers One Sentinel Prime | Auto bots wars | Robot technic modelbouw | Gundam model kit | Speelgoed legacy star bouwpakket | Bekend van manga & anime | Niet compatibel met lego of revell kopen voor de prijs van € 33,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Hasbro - Transformers One Sentinel Prime | Auto bots wars | Robot technic modelbouw | Gundam model kit | Speelgoed legacy star bouwpakket | Bekend van manga & anime | Niet compatibel met lego of revell te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Hasbro - Transformers One Sentinel Prime | Auto bots wars | Robot technic modelbouw | Gundam model kit | Speelgoed legacy star bouwpakket | Bekend van manga & anime | Niet compatibel met lego of revell bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 28,99 voor Hasbro - Transformers One Sentinel Prime | Auto bots wars | Robot technic modelbouw | Gundam model kit | Speelgoed legacy star bouwpakket | Bekend van manga & anime | Niet compatibel met lego of revell is gemeten op 21-03-2025. De hoogste prijs was € 44,90 op 04-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 15,91. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Transformers |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 1 |
| Aantal onderdelen | 1 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Transformers |
| Personage | Transformers |
| EAN | 0858050008596 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0858050008596 |
Character
| Personage | Transformers |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 1 |
| Accu/batterij code | LR44 |
| Accu/batterij model | Overige batterijen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Ja |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Classic Class 14 - Sentinel Prime 12,8 CM |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product hoogte | 12.5 cm |
| Speelgoedthema | Robots Kerst Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (1) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. Niet geschikt voor kinderen onder (0) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. Niet geschikt voor kinderen onder (2) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. NIet geschikt voor kinderen onder de 18 maanden |
| Verpakking breedte | 15 cm |
| Verpakking hoogte | 7.5 cm |
| Verpakking lengte | 25 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.59 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0858050008596 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Hasbro - Transformers One Sentinel Prime | Auto bots wars | Robot technic modelbouw | Gundam model kit | Speelgoed legacy star bouwpakket | Bekend van manga & anime | Niet compatibel met lego of revell aankoopt