Hasbro Transformers Generations Legacy United Deluxe Class Action Figure Origin Bumblebee 14 cm Action Figuur
- EAN: 5010996288974
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Superzero
- Bij Bol.com kun je Hasbro Transformers Generations Legacy United Deluxe Class Action Figure Origin Bumblebee 14 cm Action Figuur kopen voor de prijs van € 23,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Hasbro Transformers Generations Legacy United Deluxe Class Action Figure Origin Bumblebee 14 cm Action Figuur te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Hasbro Transformers Generations Legacy United Deluxe Class Action Figure Origin Bumblebee 14 cm Action Figuur bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 23,89 voor Hasbro Transformers Generations Legacy United Deluxe Class Action Figure Origin Bumblebee 14 cm Action Figuur is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 23,89 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Hasbro |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Metaal |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Geen taal |
Productinformatie
| Merk | Hasbro |
| Personage | Transformers |
| EAN | 5010996288974 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 5010996288974 |
Character
| Personage | Transformers |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Hasbro BV |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Alle leeftijden |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | Hasbro |
| Product breedte | 14 cm |
| Product hoogte | 6.10 cm |
| Product lengte | 19.40 cm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek Robots |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 140 mm |
| Verpakking hoogte | 61 mm |
| Verpakking lengte | 194 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010996288974 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Hasbro Transformers Generations Legacy United Deluxe Class Action Figure Origin Bumblebee 14 cm Action Figuur aankoopt