Hasbro Transformers Cyberverse Repugnus
- EAN: 5010993893102
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de magie van de Transformer figuren met de Hasbro Transformers Cyberverse Repugnus. Met slechts één simpele stap verander je dit figuur van een auto in een stoere robot. Elk personage heeft zijn eigen unieke krachten en vaardigheden, die ingezet worden om de aarde te beschermen of juist te bedreigen.
De Hasbro Transformers Cyberverse Repugnus is gemaakt van duurzaam kunststof, waardoor kinderen en volwassenen urenlang speelplezier beleven. Met een aanbevolen minimumleeftijd van 8 jaar is dit speelgoed geschikt voor een brede doelgroep. De afmetingen van het figuur zijn 5 cm bij 10 cm bij 12 cm.
De verpakking bevat 1 x transformers figuur en heeft een kleurrijk ontwerp dat direct in het oog springt. Het speelgoed is CE-gecertificeerd en voldoet aan alle Europese veiligheidsnormen. Dankzij de duidelijke handleiding in universele taal kunnen kinderen zelfstandig aan de slag met de Hasbro Transformers Cyberverse Repugnus.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsenwinkel be
- Bij Bol.com kun je Hasbro Transformers Cyberverse Repugnus kopen voor de prijs van € 24,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Hasbro Transformers Cyberverse Repugnus te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is Hasbro Transformers Cyberverse Repugnus in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Hasbro Transformers Cyberverse Repugnus bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,89 voor Hasbro Transformers Cyberverse Repugnus is gemeten op 23-09-2025. De hoogste prijs was € 24,99 op 26-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 14,10. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | Hasbro |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Hasbro |
| EAN | 5010993893102 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | . |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1 x transformers |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Kleur | Multi kleuren |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 12 cm |
| Verpakking breedte | 6 cm |
| Verpakking hoogte | 16 cm |
| Verpakking lengte | 18 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.03 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010993893102 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Hasbro Transformers Cyberverse Repugnus aankoopt