Hasbro Transformers Age of the Primes Leader Class Action Figure Razorclaw 19 cm Action Figuur
- EAN: 5010996368133
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak kennis met de spectaculaire Hasbro Transformers Age of the Primes Leader Class Action Figure Razorclaw! Dit indrukwekkende actiefiguur van 19 cm brengt de wervelende wereld van Transformers direct naar jouw woonkamer. Razorclaw kan eenvoudig omgevormd worden van een robuuste robot naar een majestic egelvleugel-tijger in maar liefst 43 stappen. Met zijn verbluffende details en grenzeloze poseerbaarheid zal deze figuur zeker indruk maken op elke verzameling.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Superzero
- Bij Superzero kun je Hasbro Transformers Age of the Primes Leader Class Action Figure Razorclaw 19 cm Action Figuur kopen voor de prijs van € 62,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Hasbro Transformers Age of the Primes Leader Class Action Figure Razorclaw 19 cm Action Figuur te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Hasbro Transformers Age of the Primes Leader Class Action Figure Razorclaw 19 cm Action Figuur bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 62,00 voor Hasbro Transformers Age of the Primes Leader Class Action Figure Razorclaw 19 cm Action Figuur is gemeten op 10-03-2026. De hoogste prijs was € 62,00 op 10-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Hasbro |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Hasbro |
| Personage | Transformers |
| EAN | 5010996368133 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | HASG1907 |
Character
| Personage | Transformers |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Hasbro Intl. Holdings |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Kleur | Multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | Hasbro |
| Product breedte | 0.10 cm |
| Product hoogte | 0.10 cm |
| Product lengte | 0.10 cm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (6) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 23.1 cm |
| Verpakking hoogte | 10.5 cm |
| Verpakking lengte | 25.8 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.47 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010996368133 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Hasbro Transformers Age of the Primes Leader Class Action Figure Razorclaw 19 cm Action Figuur aankoopt