Hasbro Transformers Age of the Primes Deluxe Class Action Figure Venin 14 cm Action Figuur
- EAN: 5010996332974
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de indrukwekkende wereld van Transformers met de Venin action figure uit de Age of the Primes serie van Hasbro! Deze 14 cm hoge deluxe class figuur transformeert in 17 stappen van een robot naar een insectmodus. Dankzij de gedetailleerde poseerbaarheid en de bijgevoegde blaster en bijlaccessoires, die samen kunnen worden gevoegd tot een grotere bijl, is deze Venin action figure een fantastische aanvulling op elke collectie.
De Venin action figure is vervaardigd uit hoogwaardig metaal, wat bijdraagt aan de duurzaamheid en kwaliteit van het speelgoed. Deze figuur vereist geen batterijen en bevat geen geluidseffecten, waardoor hij altijd klaar is voor actie zonder extra benodigdheden. Het product is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar en kan door jong en oud worden genoten.
Deze Transformers figuur biedt niet alleen eindeloze speelmogelijkheden, maar is ook een must-have voor verzamelaars. Combineer Venin met andere populaire Transformers figuren zoals Optimus Prime, Bumblebee en Megatron om je eigen ultieme Transformers team te creëren. Vergeet niet dat aanvullende figuren afzonderlijk verkrijgbaar zijn, afhankelijk van de beschikbaarheid.
De gebruiksaanwijzing is beschikbaar in het Engels en bevat duidelijke instructies voor zowel de transformaties als het gebruik van de accessoires. Met de CE-markering voldoet dit product aan de Europese veiligheidsnormen, wat bijdraagt aan gemoedsrust voor ouders.
Met EAN 5010996332974 en MPN HASG1030 is de Venin action figure niet alleen een speelse/verzamelbare toevoeging aan je verzameling, maar ook een prachtig exemplaar dat het avontuur van Transformers tot leven brengt. Duik in de actie en laat je fantasie de vrije loop met deze geweldige figuur!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Superzero
- Bij Bol.com kun je Hasbro Transformers Age of the Primes Deluxe Class Action Figure Venin 14 cm Action Figuur kopen voor de prijs van € 26,53. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Hasbro Transformers Age of the Primes Deluxe Class Action Figure Venin 14 cm Action Figuur te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is Hasbro Transformers Age of the Primes Deluxe Class Action Figure Venin 14 cm Action Figuur in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Hasbro Transformers Age of the Primes Deluxe Class Action Figure Venin 14 cm Action Figuur bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 26,53 voor Hasbro Transformers Age of the Primes Deluxe Class Action Figure Venin 14 cm Action Figuur is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 29,00 op 24-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 2,47. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Hasbro |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Metaal |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Hasbro |
| Personage | Transformers |
| EAN | 5010996332974 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | HASG1030 |
Character
| Personage | Transformers |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Hasbro |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Alle leeftijden |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | Hasbro |
| Product breedte | 0.10 cm |
| Product hoogte | 0.10 cm |
| Product lengte | 0.10 cm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (6) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 125 mm |
| Verpakking hoogte | 62 mm |
| Verpakking lengte | 201 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.00 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010996332974 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Hasbro Transformers Age of the Primes Deluxe Class Action Figure Venin 14 cm Action Figuur aankoopt