Hasbro Star Wars knuffel Grogu 10 inch - avontuurlijk speelgoed.
- EAN: 5010996363381
- Categorie(n): Knuffels
Prijs doorgegeven op : 26-05-2026 05:54:26 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak je avonturen compleet met de Hasbro Star Wars knuffel van Grogu, bekend als 'The Child' uit de populaire serie The Mandalorian. Deze schattige en zachte pluche knuffel heeft een hoogte van 10 inch, waardoor hij perfect is om mee te knuffelen, te spelen of als decoratie op je kamer te gebruiken. Laat je fantasie de vrije loop en beleef samen met Grogu de spannendste verhalen in een sterrenstelsel hier ver, ver vandaan!
Deze knuffel is vervaardigd door Hasbro, een betrouwbare naam in de speelgoedindustrie. Daarom kun je ervan uitgaan dat je een product van hoogwaardige kwaliteit ontvangt dat jaren meegaat. Met de CE-markering is dit speelgoed niet alleen leuk, maar ook veilig voor kinderen van 3 jaar en ouder, tot een maximale leeftijd van 99 jaar!
De Grogu knuffel is ideaal voor zowel jongens als meisjes en vormt een geweldig geschenk voor iedere fan van Star Wars. Of je nu een jonge Jedi bent die net zijn avontuur begint of een verzamelaar die zijn collectie wil uitbreiden, deze knuffel mag niet ontbreken. Gemakkelijk mee te nemen, zorgt Grogu voor gezelschap, waar je ook bent.
Met zijn multicolor ontwerp in zachte pluche is de knuffel niet alleen comfortabel om te knuffelen, maar ook een echte eyecatcher in elke kamer. Dit maakt de Hasbro Star Wars Grogu knuffel tot een perfect cadeau voor elke gelegenheid. Vergeet niet dat deze knuffel wasbaar is, waardoor je hem altijd fris en schoon kunt houden!
Bovendien is er zero interactie nodig, wat deze knuffel eenvoudig en gebruiksvriendelijk maakt. Voeg nu de Hasbro Star Wars knuffel Grogu toe aan je collectie en ervaar de magie van het Star Wars-universum elke dag opnieuw!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Intertoys Coolshop
- Bij Top1Toys kun je Hasbro Star Wars knuffel Grogu 10 inch - avontuurlijk speelgoed. kopen voor de prijs van € 69,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Hasbro Star Wars knuffel Grogu 10 inch - avontuurlijk speelgoed. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 26 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Hasbro Star Wars knuffel Grogu 10 inch - avontuurlijk speelgoed. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 69,99 voor Hasbro Star Wars knuffel Grogu 10 inch - avontuurlijk speelgoed. is gemeten op 09-05-2026. De hoogste prijs was € 77,07 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 7,08. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Hasbro |
|---|
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Hasbro |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Interactief | Nee |
| Kleur | Multicolor |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Bekend personage |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Materiaal | Pluche |
| Personage | Star Wars |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 10 g |
| Wasbaar | Ja |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010996363381 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Hasbro Star Wars knuffel Grogu 10 inch - avontuurlijk speelgoed. aankoopt