Hasbro Star Wars - Episode VI Black Series Chewbacca 15 cm Actiefiguur - Multicolours
- EAN: 5010996171061
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 06:28:41 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Hasbro Star Wars Episode VI Black Series Chewbacca 15 cm actiefiguur is een must-have voor alle Star Wars fans. Dit gedetailleerde figuur van 15 cm hoog brengt Chewbacca tot leven met zijn realistische uiterlijk en hoogwaardige afwerking. De actiefiguur is gemaakt van duurzaam kunststof en is perfect voor verzamelaars van alle leeftijden.
Chewbacca, een van de iconische personages uit de Star Wars saga, komt tot leven in dit prachtige figuur. Met zijn multikleurige outfit en gedetailleerde kenmerken is dit een waar collector's item. Of je nu een fan bent van de films of gewoon een liefhebber van actiefiguren, de Hasbro Star Wars Chewbacca is een geweldige toevoeging aan elke verzameling.
Dit figuur van Chewbacca uit Episode VI van Star Wars is voorzien van het CE-kwaliteitslabel en voldoet aan alle veiligheidsnormen. Met aanbevolen minimale leeftijd van 8 jaar is dit figuur geschikt voor zowel kinderen als volwassenen. Verder wordt het figuur geleverd met gedetailleerde verpakking van 127 mm breed, 228,6 mm hoog en 50,8 mm lang, met een gewicht van 0,07 kg.
Voeg de Hasbro Star Wars Episode VI Chewbacca actiefiguur toe aan je collectie en beleef uren speelplezier of bewonder hem in je vitrinekast. Met de gedetailleerde vormgeving en hoogwaardige afwerking is dit een must-have voor elke Star Wars liefhebber. Bestel nu en haal de Force in huis!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Superzero
- Bij Superzero kun je Hasbro Star Wars - Episode VI Black Series Chewbacca 15 cm Actiefiguur - Multicolours kopen voor de prijs van € 20,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Hasbro Star Wars - Episode VI Black Series Chewbacca 15 cm Actiefiguur - Multicolours te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Hasbro Star Wars - Episode VI Black Series Chewbacca 15 cm Actiefiguur - Multicolours bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,00 voor Hasbro Star Wars - Episode VI Black Series Chewbacca 15 cm Actiefiguur - Multicolours is gemeten op 29-05-2025. De hoogste prijs was € 29,00 op 19-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 10,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Disney |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Disney |
| Personage | Star Wars |
| EAN | 5010996171061 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | F71125X0 |
Character
| Personage | Star Wars |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1 Aantal speelfiguren:1 pc(s) |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Multicolours |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | Hasbro |
| Product hoogte | 150 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 127 mm |
| Verpakking hoogte | 228.6 mm |
| Verpakking lengte | 50.8 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.07 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010996171061 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Hasbro Star Wars - Episode VI Black Series Chewbacca 15 cm Actiefiguur - Multicolours aankoopt