Hasbro Star Wars Episode IV Vintage Collection Action Figure Luke Skywalker 10 cm Action Figuur
- EAN: 5010996281937
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Superzero
- Bij Superzero kun je Hasbro Star Wars Episode IV Vintage Collection Action Figure Luke Skywalker 10 cm Action Figuur kopen voor de prijs van € 21,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Hasbro Star Wars Episode IV Vintage Collection Action Figure Luke Skywalker 10 cm Action Figuur te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Hasbro Star Wars Episode IV Vintage Collection Action Figure Luke Skywalker 10 cm Action Figuur bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 21,00 voor Hasbro Star Wars Episode IV Vintage Collection Action Figure Luke Skywalker 10 cm Action Figuur is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 21,00 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Hasbro |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Metaal |
| Maakt geluid | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Hasbro |
| Personage | Star Wars |
| EAN | 5010996281937 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | G09035X0 |
Character
| Personage | Star Wars |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Hasbro |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Alle leeftijden |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Multi |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | Hasbro |
| Product breedte | 9.50 cm |
| Product hoogte | 95 cm |
| Product lengte | 23 cm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek Ruimtevaart |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 151 mm |
| Verpakking hoogte | 36 mm |
| Verpakking lengte | 231 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
EAN
| EAN | 5010996281937 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Hasbro Star Wars Episode IV Vintage Collection Action Figure Luke Skywalker 10 cm Action Figuur aankoopt