Hasbro Star Wars Episode Ii Black Series Action Ki-adi-mundi 15 Cm Figuur Bruin
- EAN: 5010996227461
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 06:30:52 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ki-Adi-Mundi, de Cereaanse alien lid van de Jedi Raad, komt tot leven in de vorm van deze gedetailleerde 15 cm hoge actiefiguur uit de Star Wars Black Series. Met zijn vergrote conische schedel en binair brein is Ki-Adi-Mundi direct herkenbaar uit Star Wars: Attack of the Clones. Deze verzamelbare figuur is voorzien van premium details en biedt meerdere bewegingspunten, waardoor je hem in diverse houdingen kunt zetten.
Deze Hasbro actiefiguur is gemaakt van hoogwaardig kunststof en wordt geleverd met een lightsaber accessoire voor nog meer speelplezier. Met een verpakking breedte van 130 mm, een hoogte van 52 mm en een lengte van 235 mm, is deze bruine figuur ideaal voor zowel kinderen als volwassenen die dol zijn op Star Wars merchandise.
Met een aanbevolen minimumleeftijd van 4 jaar en een maximaal aanbevolen leeftijd van 99 jaar, is deze Ki-Adi-Mundi actiefiguur geschikt voor alle fans van de Star Wars franchise. Of je nu een verzamelaar bent of gewoon op zoek bent naar een leuk speelgoed, deze figuur met CE-markering garandeert uren plezier voor iedereen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Superzero
- Bij Superzero kun je Hasbro Star Wars Episode Ii Black Series Action Ki-adi-mundi 15 Cm Figuur Bruin kopen voor de prijs van € 32,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Hasbro Star Wars Episode Ii Black Series Action Ki-adi-mundi 15 Cm Figuur Bruin te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Hasbro Star Wars Episode Ii Black Series Action Ki-adi-mundi 15 Cm Figuur Bruin bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,00 voor Hasbro Star Wars Episode Ii Black Series Action Ki-adi-mundi 15 Cm Figuur Bruin is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 32,00 op 07-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 13,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Hasbro |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
Productinformatie
| Merk | Hasbro |
| EAN | 5010996227461 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Kleur | Bruin |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Verpakking breedte | 130 mm |
| Verpakking hoogte | 52 mm |
| Verpakking lengte | 235 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.19 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010996227461 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Hasbro Star Wars Episode Ii Black Series Action Ki-adi-mundi 15 Cm Figuur Bruin aankoopt