Hasbro Star Wars Actiefiguur Nikto (Skiff Guard) 10 cm Episode VI Vintage Collection Multicolours
- EAN: 5010996138453
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Hasbro Star Wars actiefiguur Nikto (Skiff Guard) van 10 cm uit de Episode VI Vintage Collection is een must-have voor elke Star Wars fan. Deze rode Nikto, bekend als een mensachtige uitheemse soort afkomstig van de planeet Kintan, waren in dienst van Jabba the Hutt op Tatooine. Met realistische details en meerdere beweegbare punten, is dit verzamelbare figuur geïnspireerd op Star Wars: Return of the Jedi.
Dit speelfiguur is gemaakt van hoogwaardig kunststof en maakt geen geluid. De handleiding is in het Engels. Het figuur is geproduceerd door het merk Star Wars en heeft een EAN van 5010996138453 en MPN van F73375X2. De verpakking bevat 3 speelfiguren.
Het product heeft een aanbevolen minimum leeftijd van 8 jaar en een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar, waardoor zowel kinderen als volwassenen ervan kunnen genieten. De CE-markering is zichtbaar op de verpakking, en de kleur is multicolor. Het personage is van toepassing.
Dit actiefiguur heeft een hoogte van 95,25 cm en een lengte van 10 cm. De verpakking heeft een breedte van 152 mm, hoogte van 229 mm, lengte van 38 mm en weegt 0,06 kg. Het figuur is een actiefiguur en valt onder de doelgroep voor volwassenen. Let op: vanwege veiligheidswaarschuwingen is dit figuur niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Superzero
- Bij Bol.com kun je Hasbro Star Wars Actiefiguur Nikto (Skiff Guard) 10 cm Episode VI Vintage Collection Multicolours kopen voor de prijs van € 11,39. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Hasbro Star Wars Actiefiguur Nikto (Skiff Guard) 10 cm Episode VI Vintage Collection Multicolours te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is Hasbro Star Wars Actiefiguur Nikto (Skiff Guard) 10 cm Episode VI Vintage Collection Multicolours in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Hasbro Star Wars Actiefiguur Nikto (Skiff Guard) 10 cm Episode VI Vintage Collection Multicolours bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,39 voor Hasbro Star Wars Actiefiguur Nikto (Skiff Guard) 10 cm Episode VI Vintage Collection Multicolours is gemeten op 21-03-2026. De hoogste prijs was € 21,00 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 9,61. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Star Wars |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Star Wars |
| EAN | 5010996138453 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | F73375X2 |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 3 Aantal speelfiguren:1 pc(s) |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2023 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Multicolours |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product hoogte | 95.25 cm |
| Product lengte | 10 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 152 mm |
| Verpakking hoogte | 229 mm |
| Verpakking lengte | 38 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.06 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010996138453 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Hasbro Star Wars Actiefiguur Nikto (Skiff Guard) 10 cm Episode VI Vintage Collection Multicolours aankoopt