Hasbro SpiderMan Actiefiguur Ned Leeds & Peter Parker 15 cm Spider-Man: Homecoming Marvel Legends 2-Pack 2022 Multicolours
- EAN: 5010994153755
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak kennis met de Hasbro SpiderMan Actiefiguur Ned Leeds & Peter Parker van 15 cm uit het Spider-Man: Homecoming Marvel Legends 2-Pack 2022. Dit kleurrijke speelgoed is perfect voor volwassenen en fans van Spider-Man. Met een aanbevolen leeftijd vanaf 8 jaar is dit actiefiguur ideaal voor zowel jongere als oudere fans van het personage.
Dit speelfiguur is gemaakt van hoogwaardig kunststof, wat zorgt voor duurzaamheid en langdurig speelplezier. Met een producthoogte van 150 cm en een lengte van 15 cm is dit figuur gedetailleerd en realistisch vormgegeven. De kleurrijke multicolor afwerking maakt het een opvallende toevoeging aan elke speelgoedcollectie.
SpiderMan Actiefiguur wordt geleverd in een verpakking met in totaal 7 stuks, waaronder 2 speelfiguren. Het product voldoet aan CE-markering en is geschikt voor zowel jongens als meisjes, aangezien het een unisex speelgoed is. Let op: vanwege kleine onderdelen is dit speelgoed niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar.
Dit Spider-Man actiefiguur is een must-have voor elke Spider-Man fan. Of het nu voor verzamelen is of voor urenlang speelplezier, Ned Leeds & Peter Parker brengen de wereld van Spider-Man tot leven. Verrijk je speelgoedcollectie met dit hoogwaardige en gedetailleerde Marvel Legends 2-Pack en beleef eindeloos speelplezier!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Hasbro SpiderMan Actiefiguur Ned Leeds & Peter Parker 15 cm Spider-Man: Homecoming Marvel Legends 2-Pack 2022 Multicolours kopen voor de prijs van € 62,30. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Hasbro SpiderMan Actiefiguur Ned Leeds & Peter Parker 15 cm Spider-Man: Homecoming Marvel Legends 2-Pack 2022 Multicolours te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is Hasbro SpiderMan Actiefiguur Ned Leeds & Peter Parker 15 cm Spider-Man: Homecoming Marvel Legends 2-Pack 2022 Multicolours in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Hasbro SpiderMan Actiefiguur Ned Leeds & Peter Parker 15 cm Spider-Man: Homecoming Marvel Legends 2-Pack 2022 Multicolours bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 38,63 voor Hasbro SpiderMan Actiefiguur Ned Leeds & Peter Parker 15 cm Spider-Man: Homecoming Marvel Legends 2-Pack 2022 Multicolours is gemeten op 13-02-2025. De hoogste prijs was € 126,95 op 28-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 88,32. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Marvel |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Marvel |
| Personage | Spider-Man |
| EAN | 5010994153755 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | F34575L0 |
Character
| Personage | Spider-Man |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 7 Aantal speelfiguren:2 pc(s) |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Multicolours |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product hoogte | 150 cm |
| Product lengte | 15 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakkingsgewicht | 0.42 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010994153755 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Hasbro SpiderMan Actiefiguur Ned Leeds & Peter Parker 15 cm Spider-Man: Homecoming Marvel Legends 2-Pack 2022 Multicolours aankoopt