Hasbro Speelfiguur Trolls: Dj Suki 12 Cm
- EAN: 5010993333912
- Categorie(n): Speelfiguren
DJ Suki van Trolls is een geweldige toevoeging aan je verzameling met haar passie voor muziek en dans. Deze speelfiguur van Hasbro is perfect nagemaakt tot in de kleinste details, inclusief haar afneembare koptelefoon en CD-vormige kam om haar kleurrijke lokken onder controle te houden. DJ Suki is klaar om de show te stelen en kinderen van alle leeftijden te vermaken.
Dit figuurtje is gemaakt van hoogwaardig kunststof en is zorgvuldig ontworpen voor duurzaamheid en speelplezier. Met een hoogte van 12 cm past DJ Suki perfect in kleine kinderhanden en is ze ideaal voor uren speelplezier. Bovendien heeft deze speelfiguur geen batterijen nodig, waardoor kinderen er direct mee aan de slag kunnen.
De verpakking bevat niet alleen de Trolls DJ Suki figuur, maar ook een kammetje om haar prachtige haren in model te houden. Het speelgoedthema van film, TV en muziek spreekt tot de verbeelding van kinderen en laat hen kennismaken met de magische wereld van Trolls.
Met de CE-markering is gegarandeerd dat dit speelfiguur voldoet aan alle Europese veiligheidsnormen, zodat ouders met een gerust hart kunnen genieten van het zien van hun kinderen spelen. DJ Suki is geschikt voor zowel jongens als meisjes vanaf 4 jaar oud en is een geweldig cadeau-idee voor elke fan van de Trolls filmserie.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Hasbro Speelfiguur Trolls: Dj Suki 12 Cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,50 voor Hasbro Speelfiguur Trolls: Dj Suki 12 Cm is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 12,50 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Hasbro |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Hasbro |
| Personage | Trolls |
| EAN | 5010993333912 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | B7348EL2 |
Character
| Personage | Trolls |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Trolls Biggie; Kammetje |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 11 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Bruin |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 12 cm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Verpakking breedte | 116 mm |
| Verpakking hoogte | 42 mm |
| Verpakking lengte | 155 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.04 kg |
EAN
| EAN | 5010993333912 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Hasbro Speelfiguur Trolls: Dj Suki 12 Cm aankoopt