Hasbro - Mouse Trap / Muizenval - Bordspel - Originele Editie - Engelse Versie
- EAN: 5010993347681
- Categorie(n): Bordspellen
Stap in de wereld van de klassieke bordspellen met de Hasbro Gaming Mouse Trap. Dit behendigheidsspel zorgt voor 45 minuten speelplezier in het Engels en is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen. De originele editie van dit spel bevat een Engelse handleiding en vereist geen batterijen. Met een aanbevolen minimumleeftijd van 6 jaar en een aanbevolen maximumleeftijd van 99 jaar, is de Mouse Trap een tijdloos spel voor het hele gezin. De verpakking van het spel heeft een gewicht van 1.16 kg en afmetingen van 269 mm breedte, 85 mm hoogte en 403 mm lengte.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Hasbro - Mouse Trap / Muizenval - Bordspel - Originele Editie - Engelse Versie bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 41,96 voor Hasbro - Mouse Trap / Muizenval - Bordspel - Originele Editie - Engelse Versie is gemeten op 24-10-2025. De hoogste prijs was € 58,70 op 22-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 16,74. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | Hasbro Gaming |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.16 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 45 minuut |
| Spelsoort | Behendigheidspel |
| Taal spel | Engels |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | 1x Hasbro Gaming - Mouse Trap / Muizenval - Originele Editie Bordspel (Engelse Versie) |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Hasbro Gaming |
| MPN (Manufacturer Part Number) | C0431 |
| EAN | 5010993347681 |
| Materiaal | Kunststof Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | December |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Cognitieve ontwikkeling |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 269 mm |
| Verpakking hoogte | 85 mm |
| Verpakking lengte | 403 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 5010993347681 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Hasbro - Mouse Trap / Muizenval - Bordspel - Originele Editie - Engelse Versie aankoopt