Hasbro: Marvel Mighty Muggs Wasp
- EAN: 5010993499205
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Mis deze kans niet om de Hasbro Marvel Mighty Muggs Wasp aan je verzameling toe te voegen! Dit actiefiguur maakt geen geluid en vereist geen batterijen, waardoor het perfect is voor zowel kinderen als volwassenen. Met een aanbevolen minimumleeftijd van 5 jaar en een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar, is dit The Avengers-personage geschikt voor alle leeftijden. De Wasp wordt geleverd in een verpakking van 105 mm breed, 89 mm hoog en 140 mm lang, met een gewicht van 0,26 kg.
Dit unisex speelgoed in de kleur zwart is van hoge kwaliteit en voorzien van een CE-markering, wat staat voor veiligheid en conformiteit met de Europese wetgeving. Het speelgoedthema van film, tv en muziek maakt het een geweldige aanvulling op elke collectie. Bovendien is het speelgoed geschikt voor zowel binnen als buiten spelen, waardoor eindeloos speelplezier gegarandeerd is.
Het actiefiguur van de Wasp is 12 cm breed, 9,50 cm hoog en 12 cm lang, waardoor het gemakkelijk in de hand ligt en perfect is voor fantasierijk spel. Met gedetailleerde kenmerken en een realistisch ontwerp brengt de Wasp de wereld van The Avengers tot leven, waardoor fans urenlang kunnen spelen en plezier beleven.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Hasbro: Marvel Mighty Muggs Wasp kopen voor de prijs van € 12,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Hasbro: Marvel Mighty Muggs Wasp te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Hasbro: Marvel Mighty Muggs Wasp bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 5,99 voor Hasbro: Marvel Mighty Muggs Wasp is gemeten op 19-01-2025. De hoogste prijs was € 15,24 op 23-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,25. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Hasbro |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Hasbro |
| Personage | The Avengers |
| EAN | 5010993499205 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 3erfv |
Character
| Personage | The Avengers |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1 speelfiguur |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | November |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Ja |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | zwart |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | Geen |
| Product breedte | 12 cm |
| Product hoogte | 9.50 cm |
| Product lengte | 12 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 105 mm |
| Verpakking hoogte | 89 mm |
| Verpakking lengte | 140 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.26 kg |
EAN
| EAN | 5010993499205 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Hasbro: Marvel Mighty Muggs Wasp aankoopt