Hasbro Marvel Legends Magic: The Gathering Action Figure Man-Wolf (plus Exclusive Foil Card) 15 cm Action Figuur
- EAN: 5010996323316
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Breng de opwinding van het Marvel Universum naar jouw collectie met de Hasbro Marvel Legends Magic: The Gathering actiefiguur Man-Wolf. Deze opvallende 15 cm hoge figuur is veelzijdig en volledig gekleed met gedetailleerde accessoires die de essentie van de welbekende Spider-Man comics vastleggen. Met zijn volledig beweegbare hoofd, armen en benen is deze actiefiguur ideaal voor het namaken van spannende scènes en poseerbare weergaven.
De Man-Wolf actiefiguur wordt geleverd met maar liefst zeven accessoires, waaronder twee setjes alternatieve handen, het heilige zwaard van Stargod, een boog, een losse pijl en een koker met pijlen. Dit maakt het niet alleen een prachtig collectible, maar ook een speelse toevoeging aan jouw Magic: The Gathering-deck dankzij de exclusieve folie kaart die is inbegrepen. Breid je Spider-collectie uit en laat je creativiteit de vrije loop!
Gemaakt van hoogwaardig metaal, is deze figuur niet alleen aantrekkelijk voor kinderen vanaf 6 jaar, maar ook voor volwassen Marvel-fans die hun verzamelobjecten willen uitbreiden. De Man-Wolf figuur past perfect in elk fan-merchandise assortiment en is ontworpen zonder geluidseffecten of batterijbehoefte, waardoor hij eenvoudig te gebruiken is zonder extra vereisten.
Met een merknaam als Hasbro ben je verzekerd van kwaliteit en authenticiteit. De EAN-code 5010996323316 kan worden gebruikt voor de identificatie van dit product. Geef jouw speelgoedcollectie een upgrade met deze bijzondere actiefiguur en beleef de magie van Marvel heroverd op een geheel nieuwe manier!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Superzero
- Bij Bol.com kun je Hasbro Marvel Legends Magic: The Gathering Action Figure Man-Wolf (plus Exclusive Foil Card) 15 cm Action Figuur kopen voor de prijs van € 35,29. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Hasbro Marvel Legends Magic: The Gathering Action Figure Man-Wolf (plus Exclusive Foil Card) 15 cm Action Figuur te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is Hasbro Marvel Legends Magic: The Gathering Action Figure Man-Wolf (plus Exclusive Foil Card) 15 cm Action Figuur in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Hasbro Marvel Legends Magic: The Gathering Action Figure Man-Wolf (plus Exclusive Foil Card) 15 cm Action Figuur bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 33,99 voor Hasbro Marvel Legends Magic: The Gathering Action Figure Man-Wolf (plus Exclusive Foil Card) 15 cm Action Figuur is gemeten op 29-03-2026. De hoogste prijs was € 39,00 op 24-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 5,01. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Hasbro |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Metaal |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Hasbro |
| Personage | Spider-Man |
| EAN | 5010996323316 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | F7247 |
Character
| Personage | Spider-Man |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Hasbro |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Wolf |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Volwassenen |
| Kleur | Multi |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | Iron-spider |
| Product breedte | 0.10 cm |
| Product hoogte | 15 cm |
| Product lengte | 0.10 cm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 204 mm |
| Verpakking hoogte | 61 mm |
| Verpakking lengte | 227 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.00 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010996323316 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Hasbro Marvel Legends Magic: The Gathering Action Figure Man-Wolf (plus Exclusive Foil Card) 15 cm Action Figuur aankoopt