Hasbro Doctor Strange Actiefiguur Doctor Strange (Astral Form) 15 cm Marvel Legends Series 2022 Multicolours
- EAN: 5010993791033
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 28-05-2026 05:52:14 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Streef naar meesterschap in de mystieke kunsten, Stephen Strange leert al snel zijn astrale vorm te projecteren in de fysieke wereld. Deze Hasbro Doctor Strange actiefiguur, met een hoogte van 15 cm, is geïnspireerd op het Marvel Cinematic Universe en toont Doctor Strange in zijn Astral Form. De figuur is prachtig vormgegeven met speciale details die de spectrale astrale vorm benadrukken.
De Marvel Legends Series 2022 figuur van Doctor Strange biedt premium articulatie, waardoor je hem in verschillende houdingen kunt zetten. Daarnaast wordt de actiefiguur geleverd met filmgeïnspireerde accessoires. Elke Marvel Legends Doctor Strange figuur bevat ten minste één onderdeel voor het bouwen van een extra figuur (RINTRAH). Verzamel alle figuren om deze extra figuur volledig te assembleren (extra figuren elk afzonderlijk verkocht, onder voorbehoud van beschikbaarheid).
De verpakking van deze actiefiguur bevat het figuur zelf, 2 accessoires en 2 bouwstukken voor de extra figuur. De Doctor Strange actiefiguur is gemaakt van hoogwaardig kunststof en vereist geen batterijen. Met een aanbevolen minimumleeftijd van 4 jaar en een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar is deze figuur geschikt voor zowel kinderen als volwassenen.
De Hasbro Doctor Strange actiefiguur behoort tot het thema Film, TV en Muziek en heeft een unisex ontwerp. Het product heeft een CE-markering en voldoet aan de nodige veiligheidsvoorschriften. Het is een ideaal cadeau voor fans van The Avengers en Marvel in het algemeen. Voeg deze Doctor Strange (Astral Form) figuur toe aan je collectie voor uren speelplezier en avontuur in de mystieke wereld van Doctor Strange!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Hasbro Doctor Strange Actiefiguur Doctor Strange (Astral Form) 15 cm Marvel Legends Series 2022 Multicolours kopen voor de prijs van € 31,45. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Hasbro Doctor Strange Actiefiguur Doctor Strange (Astral Form) 15 cm Marvel Legends Series 2022 Multicolours te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 28 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Hasbro Doctor Strange Actiefiguur Doctor Strange (Astral Form) 15 cm Marvel Legends Series 2022 Multicolours bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,50 voor Hasbro Doctor Strange Actiefiguur Doctor Strange (Astral Form) 15 cm Marvel Legends Series 2022 Multicolours is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 31,45 op 16-05-2026. Dat is een totaal verschil van € 13,95. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Marvel |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Marvel |
| Personage | The Avengers |
| EAN | 5010993791033 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | F03705X0 |
Character
| Personage | The Avengers |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: figuur, 2 accessoires, 2 bouwstukken voor extra figuur |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Doctor Strange (Astral Form) |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | Hasbro |
| Product hoogte | 15 cm |
| Product lengte | 15 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 153 mm |
| Verpakking hoogte | 63 mm |
| Verpakking lengte | 265 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.23 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010993791033 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Hasbro Doctor Strange Actiefiguur Doctor Strange (Astral Form) 15 cm Marvel Legends Series 2022 Multicolours aankoopt