De Haba Babypop Svenja Junior is een schattige babypop van 32 cm hoog, gemaakt van een combinatie van polyester en katoen. Deze babypop is geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar en heeft geen geluidsfunctie. De pop is kleurrijk en wasbaar, maar vereist geen batterijen voor gebruik. Met haar harde lijfje en haar is deze babypop ideaal voor kinderen die van knuffelen en spelen houden. De verpakking bevat één pop en is volledig in het Nederlands, waardoor kinderen en ouders gemakkelijk de instructies kunnen opvolgen. Met een CE-markering en kwaliteitslabel is deze babypop een veilige en leuke toevoeging aan elke speelgoedcollectie.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Haba Babypop Svenja Junior 32 Cm Polyester/katoen kopen voor de prijs van € 19,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Haba Babypop Svenja Junior 32 Cm Polyester/katoen te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Haba Babypop Svenja Junior 32 Cm Polyester/katoen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,90 voor Haba Babypop Svenja Junior 32 Cm Polyester/katoen is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 57,90 op 22-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 38,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Katoen |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Haba |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
Speeleigenschappen
| Maakt geluid | Nee |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Katoen Polyester |
| Wasbaar | Nee |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 305974 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Interactief | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Met verlichting | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product lengte | 32 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type babypop | Met haar Hard lijfje |
| Type pop | Babypop |
| Verpakking breedte | 10 mm |
| Verpakking hoogte | 32 cm |
| Verpakking lengte | 32 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4010168254913 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Haba Babypop Svenja Junior 32 Cm Polyester/katoen aankoopt