GUNDAM - RG 1/144 - Destiny Gundam - 13cm
- EAN: 4573102616166
- Categorie(n): Modelbouw & Miniaturen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Stap in de spannende wereld van modelbouw met de GUNDAM RG 1/144 Destiny Gundam. Dit gedetailleerde model is 13 cm groot en zit boordevol creatief plezier. Met zijn sciencefiction thema en modelbouwschaal van 1:144 is dit een must-have voor fans van bouwpakketten en Gundam-series.
De Destiny Gundam wordt geleverd in een kwaliteitsverpakking van 0.50 kg, vervaardigd uit hoogwaardig kunststof van Bandai Namco. De moeilijkheidsgraad van niveau 3 zorgt voor een uitdagende maar bevredigende bouwervaring. Het model is uitgevoerd als 'doe-het-zelf' kit, zodat je het met trots in elkaar kunt zetten en tentoonstellen.
Dit modelbouwpakket bevat geen verf of lijm, waardoor je zelf de kleuren en afwerking kunt kiezen. Met universele instructies in de verpakking is het bouwproces eenvoudig te volgen. De Destiny Gundam is niet elektrisch en vereist geen batterijen, waardoor je ongestoord kunt genieten van het bouwen en displayen van dit prachtige stuk.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je GUNDAM - RG 1/144 - Destiny Gundam - 13cm kopen voor de prijs van € 45,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om GUNDAM - RG 1/144 - Destiny Gundam - 13cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat GUNDAM - RG 1/144 - Destiny Gundam - 13cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 34,00 voor GUNDAM - RG 1/144 - Destiny Gundam - 13cm is gemeten op 19-12-2024. De hoogste prijs was € 45,15 op 26-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 11,15. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | Bandai Namco |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
Productinformatie
| Inclusief verf | Nee |
| Inclusief lijm | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Moeilijkheidsgraad | Niveau 3 |
| Automerk | Geen automerk |
Algemene kenmerken
| Merk | Bandai Namco |
| EAN | 4573102616166 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2022 |
| Introductiemaand | December |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Hoofdmateriaal | Kunststof |
| Modelbouwschaal | 1:144 |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Thema modelbouwpakket | Sciencefiction |
| Uitvoering van product | Do it yourself |
| Verpakking breedte | 20 mm |
| Verpakking hoogte | 10 mm |
| Verpakking lengte | 30 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4573102616166 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je GUNDAM - RG 1/144 - Destiny Gundam - 13cm aankoopt