Gundam: 30MM - eEXM-30 Espossito Alpha 1:144 Scale Model Kit
- EAN: 4573102620675
- Categorie(n): Modelbouw & Miniaturen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek het nieuwste model kit van de United Earth Forces - de eEXM-30 Esossito Alpha! Deze 1:144 schaal Gundam uit de 30MM-serie is de eerste "variabele massaproductiemachine" die kan worden omgezet in een vliegtuig. Het unieke aan deze kit is dat elk deel van het lichaam kan worden aangepast naar wens, waardoor je een gepersonaliseerde machine kunt creëren. Voeg nog meer flair toe door deze kit te combineren met andere Esossito- en Exa-voertuigen (afzonderlijk verkrijgbaar) om een unieke en krachtige vechtmachine te bouwen.
Met een gewicht van slechts 0.25 kg is deze model kit ideaal voor verzamelaars en liefhebbers van bouwmodellen. Gemaakt van hoogwaardig plastic en inclusief gedetailleerde instructies voor eenvoudige montage, is deze kit perfect voor zowel beginners als ervaren modelbouwers. Merk: Bandai Namco, EAN: 4573102620675.
De afmetingen van de verpakking zijn als volgt: breedte 193 mm, hoogte 60 mm, lengte 293 mm. Met een productbreedte van 15 cm, een producthoogte van 8 cm en een universele taalhandleiding, is deze Gundam kit een must-have voor elke fan van sciencefiction modelbouw. De verpakking bevat geen verf of lijm en de kit kan zelfstandig worden gebouwd zonder de noodzaak van internetverbinding, speciale apps of bluetooth.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Gundam: 30MM - eEXM-30 Espossito Alpha 1:144 Scale Model Kit kopen voor de prijs van € 20,72. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Gundam: 30MM - eEXM-30 Espossito Alpha 1:144 Scale Model Kit te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is Gundam: 30MM - eEXM-30 Espossito Alpha 1:144 Scale Model Kit in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Gundam: 30MM - eEXM-30 Espossito Alpha 1:144 Scale Model Kit bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,99 voor Gundam: 30MM - eEXM-30 Espossito Alpha 1:144 Scale Model Kit is gemeten op 26-02-2026. De hoogste prijs was € 25,07 op 15-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,08. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Plastic |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Bandai Namco |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
Productinformatie
| Inclusief verf | Nee |
| Inclusief lijm | Nee |
| Materiaal | Plastic |
Algemene kenmerken
| Merk | Bandai Namco |
| EAN | 4573102620675 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
Overige kenmerken
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 15 cm |
| Product hoogte | 8 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Thema modelbouwpakket | Sciencefiction |
| Verpakking breedte | 193 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 293 mm |
EAN
| EAN | 4573102620675 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Gundam: 30MM - eEXM-30 Espossito Alpha 1:144 Scale Model Kit aankoopt